منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378499
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان
شركت ملي حفاري ايران پيشگام در ساخت تجهيزات استراتژيك صنعت نفت

مشاركت ملي حفاري و جهاد دانشگاهي براي ساخت تجهيزات پيچيده حفاري
توليد ايراني: شركت ملي حفاري ايران با همكاري جهاد دانشگاهي تهران ساخت دستگاه لوله مغزي سيار را در دستور كار خود قرار داده است.

  • ادامه مطلب
دوشنبه بیست و هفتم 6 1391 7:35
آرمودلي: دلگرمي مسئولان به ذخاير نفتي، موجب غفلت از انرژي‌هاي نو شده است
 
درصدي از درآمد نفت را به سرمايه‌گذاري در انرژي‌هاي نو اختصاص دهيد
پشت‌گرمي به ذخاير نفتي؛ بي‌مهري به انرژي‌هاي نو
توليد ايراني: رئيس سازمان انرژي‌هاي نو، با بيان اينكه وزارت نفت به‌عنوان متولي بخش انرژي كشور بايد درصدي از درآمد حاصل از فروش انرژي‌هاي فسيلي را به بهره‌برداري از منابع تجديدپذير اختصاص دهد، گفت: متاسفانه به علت توجه و دلگرمي مسئولان به منابع عظيم نفت و گاز در كشور، به استفاده از انرژي‌هاي نو توجه نشده است.

  • ادامه مطلب
عارف كاملي كه از هيچ كالاي خارجي استفاده نكرد

توليد ايراني: آيت الله كوهستاني را ملاقات كردم در حالي كه هيچ آثار لباس خارجي در پوشش ايشان نديدم.

 

  • ادامه مطلب
شنبه بیست و پنجم 6 1391 9:27

كفش پيام

گروه صنعتي كفش پيام در سال 1353 با هدف توليد كفش هاي مورد نياز جامعه تاسيس گرديده و سپس هر ساله به منظور تكميل سبد محصولات خود از جمله :
توليد كفش هاي چرمي و غير چرمي، انواع صندل، انواع دمپايي، پوتين، كفش هاي ورزشي مد روز و نيز انواع چكمه ها فعاليت خود را گسترش داده است.
كسب عنوان صادر كننده نمونه كفش در پنج دوره سال نشانگر حسن مديريت و تلاش وصف ناپذير همكارانمان در اين مجموعه مي باشد مجموعه اي كه با همت كادري متخصص و مجرب، با هدف ارتقاء كيفيت و توسعه صادرات كه از محورهاي شاخص ساماندهي اقتصاد كشور مي باشد، در طول دوران فعاليت هاي خود توانسته است با تكيه بر دانش فني روز جهان، تحولي بنيادين در صنعت كفش ايران ايجاد نمايد كه موجبات حركتي فزاينده در بهبود كيفيت و كميت صادرات كفش ايران را فراهم آورده است.

اين واحد از سال 1372 راهبرد توسعه صادرات را در برنامه هاي جاري خود قرار داده و بصورت جدي صادرات خود را در بازارهاي مختلف دنبال نموده و بطوري كه با افزايش سهم بازار خود در بازارهاي جهاني همه ساله شاهد رشد صادرات شركت نسبت به سال قبل بوده ايم و اين روند همچنان ادامه دارد.

ايجاد سيستم گردش داده و مديريت واردات ماشين آلات به روز صنعت كفش از كشورهاي صنعتي مانند آلمان و ايتاليا تلاش براي رقابت كردن با تمام رقباي بزرگ مثل چين به منظور انتقال تكنولوژي جهت رسيدن به همكارهايي براي توليدات با هزينه كم ولي كيفيت بالا و حفظ فاصله نزديك براي رقابت صادراتي در كشورهاي مختلف و ايجاد فرصت هاي شغلي و رقابت با كفشهاي ارزان قيمت وارداتي از جمله نوآوري هاي اين شركت است.

گسترش نمايندگي هاي خارجي و ايجاد دفاتري در روند همكاري با اتاق مشترك بازرگاني، جلوگيري ازخروج ارز و استفاده بهينه از مواد اوليه داخلي در توليدات شركت و صادرات به كشورهاي مطرح از برنامه هاي گروه صنعتي پيام مي باشد.


نمونه اي از محصولات:


صندل زنانه صندل مردانهكفش مردانه

takrah.com

جمعه بیست و چهارم 6 1391 7:21

مالكيت فكري 80هزار اختراع در اختيار ايران

محمود تولايي اعلام كرد،
 
توليد ايراني: رئيس سازمان بسيج علمي، پروهشي و فناوري كشور گفت: بيش از 80 هزار اختراع ايراني در سازمان مالكيت فكري و معنوي ثبت شده است كه بايد در سريع‌ترين زمان ممكن براي تجاري سازي و توليد صنعتي اين اختراع‌ها سامانه مناسب و كارآمدي تدوين كرد.

محمود تولايي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني با بيان اين كه در ده سال گذشته به طور ميانگين بيش از پنج هزار اختراع و ابتكار در طول يك سال ثبت و تعريف شده است،‌ افزود: مهم‌ترين گلايه مخترعان و مبتكران كشور از نبود بورس مشخص و مناسب براي فروش ايده و تجاري سازي اختراع‌هاي ثبت شده است.

وي تأكيد كرد: بسيج علمي كشور با توجه به نياز كنوني جامعه نوآوران ايراني اقدام به برپايي فروشگاه – نمايشگاهي براي عرضه توانمندي‌هاي مبتكران و مخترعان كرده است كه سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان كشور مي‌توانند با بازديد از اين فروشگاه و حمايت از طرح‌ها و ايده‌هاي مناسب به اين بخش علمي كشور كمك كنند.

 

در برابر هر كالاي وارداتي 500 دانشجو فعال داريم

رئيس مركز تحقيقات ژنتيك انساني تاكيد كرد: در سال جهاد اقتصادي حدود شش هزار قلم كالاي وارداتي از سوي واردكنندگان به بازارهاي كشور سرازير و در خانه‌ها و كارخانه‌ها و . . . به مصرف رسيد و الآن اثري هم از آن وجود ندارد؛ يعني تمام هزينه‌اي كه صرف واردات اين كالاها شد به يكباره تمام شد و دستآوردي براي آينده كشور نداشت.

وي اعلام كرد: در مقابل آن شش هزار قلم كالاي وارداتي،‌ ما در ايران  3 ميليون دانشجوي فعال داريم يعني در برابر هر قلم كالاي وارداتي 500 دانشجو داريم؛ آيا پانصد دانشجوي فعالي ايراني اگر از طرف نهادهاي مربوطه حمايت شوند نمي‌توانند نياز كشور به يك قلم كالاي وارداتي را از داخل تأمين كند؟

 

لزوم توجه و دقت مسئولان كشور در بيانات رهبري

رئيس سازمان بسيج علمي كشور با بيان اين كه تأكيد مقام معظم رهبري بر حمايت از كار و سرمايه ايراني در كنار حمايت از توليد ملي نشانگردرك درست و دقيق ايشان از معيارها و مؤلفه‌هاي تبيين اقتصاد ملي و زمينه‌سازي بنيادين براي توليد ملي است؛‌ چيزي كه بايد دستورالعمل روزمره مديران و مسئولان كشور باشد.

X