منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 372007
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

به نام خدا-سلام

در اين پست قصد دارم به شما مطالب،نرم افزارها و..توليدي وبلاگ باور ملي رو معرفي كنم

منتظر باشيد

http://www.samentheme.in/theme/e/bavarmelli/header.jpg

دسته ها :
سه شنبه بیست و هشتم 6 1391 8:41

يك فعال صنعت حمل‌ونقل: تحريم‌ها را مي‌توان به فرصت تبديل كرد


كاهش 30 درصدي حجم ترانزيت كالا در مرزهاي كشور

توليد ايراني: مسير ايران به‌عنوان راه ميان بر و امن انتقال انواع كالاها از شرق به غرب و برعكس، به واسطه تحريم‌ها تا 30 درصد كاهش حجم مبادلات را تجربه كرده و......
  • ادامه مطلب
دسته ها :
جمعه هفدهم 6 1391 9:33

«حركت به سوي توليد ملي» و«حمايت از كار و سرمايه‌هاي ايراني» عنواني بود كه مقام معظم رهبري براي سال 91 انتخاب فرمودندتا براي پنجمين سال متوالي رهبري انقلاب با تحويل سال جديد، نقشه راه كشور را براي دولتمردان و ملت ترسيم كرده باشند. عنواني كه استراتژي كلان كشور براي ايران 91 محسوب مي‌شود تا در پازل بزرگ ايران 1404 گام موثر ديگري برداشته شود. مسئله اي كه تعدادي از نمايندگان مجلس نيز به آن اشاره كردند.


ادامه مطلب بررسي شود ......

  • ادامه مطلب
دسته ها :
سه شنبه هفتم 6 1391 9:50

 به گزارش گروه اينترنتي رهروان ولايت، از زماني كه براي نخستين بار با استفاده از سيم به عنوان منتقل كننده امواج الكتريكي پيوندي ناگسستني ميان ساكنان سياره زمين ايجاد شد تا امروز كه به دليل استفاده از اين موهبت بزرگ در كنار قدرت برق زمينه هاي مختلف اعم از كسب و كار، آموزش و امور دولتي كاملادگرگون شده اند، يك مشكل بزرگ همواره وجود داشته است، سيم كشي!

اما اين روزها گسترش فناوري بي سيم امكاناتي فراتر از آنچه تصور مي شد را در اختيار مردم قرار داده است. به عبارت ديگر فناوري بي سيم توانسته است شكاف ديجيتالي را كه پيش از اين به دليل نبودن زيرساخت هاي مبتني بر كابل هاي ارتباطي شاهد آن بوديم از ميان بردارد.

آنچه مسلم است فناوري بي سيم توانسته مرزها را از ميان برداشته و ارتباط و تبادل اطلاعات ميان افرادي كه در گوشه و كنار اين دنياي بزرگ ساكن هستند را امكان پذير سازد.
    
شارژرهايي از نوع بي سيم

حتما براي شما هم پيش آمده كه پس از يك روز كاري طولاني و درحالي كه قرار است در يك جلسه كاري حضور پيدا كنيد يا براي خريد به يك مركز تجاري برويد ناگهان متوجه شويد شارژ گوشي تلفن همراهتان رو به پايان است و اين در حالي است كه به شارژر هم دسترسي نداريد. در حقيقت يكي از مشكلات و محدوديت هايي كه كاربران ابزارها با آن مواجه هستند دريافت پيغامي مبني بر به پايان رسيدن شارژ ابزاري است كه در حال استفاده از آن هستند.

اما در نظر گرفتن يك استاندارد واحد براي شارژ ابزارهاي همراه بدون نياز به شارژهاي سيمي مي تواند خط پاياني روي اين محدوديت ها باشد. بسياري از شركت هاي بزرگ توليدكننده گوشي هاي تلفن همراه در تلاش براي رسيدن به اين هدف نسل جديدي از گوشي هاي تلفن همراه را به بازار عرضه كرده اند كه ويژگي منحصربه فرد اين گوشي ها امكان شارژ بي سيم باتري آنهاست.

اين فناوري جديد كه در حقيقت در قالب زير مجموعه اي از فناوري بي سيم قرار مي گيرد، اين امكان را فراهم مي كند تا بتوان با استفاده از يك شارژر واحد همزمان نيروي لازم براي چند دستگاه را فراهم كرد. به اين ترتيب مي توان پيش بيني كرد در آينده اي نزديك بتوان بدون مواجه شدن با هرگونه محدوديتي در زمينه دسترسي به كابل يا پريز برق ابزارهاي الكتريكي كه ذخيره باتري آنها رو به پايان است را شارژ كرد. در شارژرهاي بي سيم از روش القاي مغناطيسي براي انتقال انرژي الكتريكي استفاده مي شود.

پيشرفت فناوري بي سيم توانسته است به راهكار مناسبي براي از ميان برداشتن محدوديت هاي شارژر بي سيم و استفاده از ابزارهاي همراه تبديل شود. اين فناوري آنقدرها هم دور از دسترس مشتريان امروزي نيست. شما مي توانيد با خريد و اتصال كارت شارژ بي سيم دوراسل به پشت باتري تلفن همراهتان، ارتباط بي سيم بين شارژر و باتري را برقرار كنيد و باتري به روش بي سيم شارژ خواهد شد.

نمونه اي از اين شارژرهاي بي سيم به صورت ورقه هاي الكتريكي طراحي شده اند. به محض قرار گرفتن هرگونه دستگاه الكترونيكي روي اين ورق ها، دستگاه ها به طور همزمان شارژ شده و زماني كه هيچ دستگاهي روي آن قرار نداشته باشد، شارژر خاموش مي شود. اساس عملكرد اين شارژرها القاي الكترومغناطيسي است.

بر اين اساس جريان الكتريسيته توليد شده به وسيله صفحه مغناطيسي كه زير دستگاه قرار مي گيرد، باتري را شارژ مي كند. ميزهاي شارژري هم نمونه ديگري از شارژرهاي بي سيم است. به محض اين كه هر ابزار الكترونيكي را روي اين ميزهاي جادويي قرار دهيد به صورت بي سيم شارژ مي شود.
    
آينده از آن فناوري بي سيم است

بدون ترديد فناوري هاي ديجيتالي بي سيم از مهم ترين و تاثيرگذارترين ابزار در روند زندگي انسان بوده اند كه بارزترين آنها همان لپ تاپ ها و گوشي هاي هوشمند تلفن همراه هستند. به كمك آنها مي توانيد در هر زمان و مكاني به حجم انبوهي از داده ها و اطلاعات موردنيازتان دسترسي داشته باشيد.

حال تصور كنيد تراشه هاي حسگر زيستي و نانوفناوري نيز در قالب فناوري بي سيم ظهور كنند. در اين صورت شاهد رويداد بزرگي در عرصه فناوري خواهيم بود. به اين ترتيب در آينده اي نه چندان دور ابزارهايي كه قادر به تشخيص بيماري ها بوده و داروهاي جديدي كه براي درمان بيماري هاي مختلف كشف مي شود يا ابزارهايي كه مي توانند تهديدهايي كه در پيرامون انسان وجود دارد را شناسايي كنند، همه و همه به فناوري هاي بي سيم تبديل خواهند شد و با قطعيت مي توان فناوري بي سيم را به عنوان يكي از پنج فناوري تاثير گذار در زندگي آينده معرفي كرد.

بنابراين بايد گفت انتقال برق به روش بي سيم آخرين مرز ميان زندگي امروزي و زندگي بي سيم است. روزبه روز به زندگي بي سيم و استفاده از امكاناتي كه از اين طريق در اختيارمان قرار مي گيرد نزديك تر و نزديك تر مي شويم و تصور مي شود تا زندگي بدون سيم فاصله چنداني نداشته باشيم. در همين خصوص برخي محققان به اين فكر افتاده اند تا از اين روش براي انتقال انرژي خورشيدي از فضا به زمين استفاده كنند.

فكر مي كنيد جذب انرژي خورشيدي در فضا و انتقال آن به زمين به روش بي سيم و در نهايت تبديل آن به انرژي الكتريكي امكان پذير باشد؟ اگرچه باور اين ايده در نگاه اول قدري عجيب به نظر مي رسد اما مطرح شدن ايده انرژي خورشيدي فضايي موضوعي كاملاجدي است و به نظر مي رسد عملي شدن آن به منزله دستيابي به منبع جديدي از انرژي هاي تجديد شدني باشد.
بخش قابل توجهي از انرژي تابشي خورشيد در لايه هاي جوي جذب شده يا در جو زمين از بين رفته و منعكس مي شود.

اين در حالي است كه سلول هاي خورشيدي كه در فضا مستقر مي شوند مي توانند اين انرژي را دريافت كرده و به صورت امواج الكترومغناطيس (مثلادر محدوده مايكروويو) به زمين ارسال كنند. بي شك اگر ايده انتقال جريان برق بدون سيم محقق شود، ارزش آن كمتر از اختراع برق نخواهد بود. اگرچه ممكن است اين ايده براي بسياري از افراد قابل درك نباشد اما محققاني كه در اين زمينه فعاليت دارند بر اين باورند كه بي شك خانه هاي آينده، خانه هايي بدون سيم خواهند بود.
    
فناوري بي سيم، از گذشته تا امروز

نسل نوين و امروزي شبكه هاي اطلاعاتي بي سيم كه كاربرد آن در زمينه هاي مختلف مورد توجه قرار گرفته است از سال ۱۹۹۷ ( ۱۳۷۶) يعني حدود ۱۵ سال پيش حيات خود را آغاز كرد و تابستان همان سال اولين استاندارد اين شبكه ها تدوين و ارائه و نخستين پايه هاي شكل گيري و پيدايش شبكه هاي محلي بي سيم بنا نهاده شد.

جايگزين شدن سيستم انتقال انرژي از طريق امواج الكترومغناطيس به منزله ايجاد انقلابي بزرگ در عرصه زندگي ديجيتال خواهد بود. البته ايده هم، ايده چندان جديدي نيست. حدود يكصد سال پيش نيكلاتسلاي، فناوري طراحي و ساخت نخستين شارژرهاي بي سيم را معرفي كرد كه با استفاده از فناوري القايي كار مي كردند.

اين فناوري امروزه نيز براي شارژ مسواك هاي برقي و دسته كنسول هاي بازي مورد استفاده قرار مي گيرند. اما اين شارژرها تنها در فاصله اي بسيار كم از منبع تغذيه كار مي كنند و لازم است براي شارژ مجدد بين دستگاه و شارژر تماس مستقيم وجود داشته باشد. در روش القايي، عبور جريان از يك سيم پيچ موجب ايجاد ميدان مغناطيسي مي شود كه اين ميدان در دستگاه ديگر با همان شدت جريان الكتريكي ايجاد مي كند.

نسل جديد شارژرهاي بي سيم كه در آينده اي نه چندان دور جايگزين سيم ها و كابل هاي انتقال انرژي مي شوند هيچ محدوديتي براي انتقال انرژي ندارند. چراكه اين شارژرها از طريق امواج الكترومغناطيس مثل همان امواجي كه براي راديو استفاده مي شود، انرژي الكتريكي را به فاصله هاي دور ارسال مي كنند. به گفته محققان با استفاده از اين شارژر حتي خودروهاي الكتريكي را نيز مي توان بدون نياز به كابل برق شارژ كرد. بنابراين مي توان گفت با نزديك شدن به دوران انتقال انرژي به روش بي سيم، ديگر وقت آن رسيده با دوشاخه ها و كابل هاي انتقال انرژي براي هميشه خداحافظي كنيم.

اين فناوري امكان شارژ انواع تجهيزات الكترونيكي از خودروهاي الكتريكي، گوشي ها، تبلت ها تا حتي باتري قلب و سيستم هاي توانبخشي و كمك درماني را فراهم مي كند. در سيستم Wirtricity يا الكتريسته بي سيم، از روش ايجاد رزونانس مغناطيسي براي انتقال انرژي استفاده مي شود.

در اين فناوري دو هسته وجود دارد كه يكي از آنها در منبع انرژي و ديگري در داخل ابزار الكترونيكي مثل اتومبيل برقي قرار مي گيرد. كار منبع توليد امواج الكترومغناطيسي است و واحد مصرف كننده با جمع آوري اين امواج، آنها را به برق تبديل مي كند. اين روش در حال حاضر بازدهي اندكي دارد اما خوب مي دانيد كه فناوري خيلي زود پيشرفت مي كند.

دسته ها :
چهارشنبه اول 6 1391 23:40

به نام خدا-سلام

عيد آمد وعيد آمد    عيد آمد وعيد آمد

ببخشيد ديگه بقيه اش رو بلد نيستم :)

عيد فطر بر همه مسلمين جهان مخصوصا شيعيان گرامي مبارك

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 5 1391 9:15
X