منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 371604
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

توضيحات : محصول تبيان
سبك:اكشن
اين بازي روايتگر نبرد دلير مردانه رزمندگان اسلام در مقابل نفوذ عناصر معاند با نظام جمهوري اسلامي است و تشابه پوششي عناصر ضد انقلاب با پوشش مردم غيور كردستان صرفا بيان اين رويداد تاريخي است و همواره معتقد است كه ايران اسلامي با اتحاد همه اقوام ايراني پايدار و سربلند خواهند ماند.
عراقي براي تصرف آبادان در آبان 1359 در منطقه ذوالفقاري روي رودخانه بهمنشير پل شناور نصب و با عبور دادن قسمتي از نيروهاي خود وارد جزيره آبادان شدند و از طريق آن و دور از ديد رزمندگان اسلام به راحتي وارد شهر شدند آن را محاصره كردند. شما بايد با شجاعت ها و دلاوردي هايتان در عملياتي كه به" حماسه ذوالفقاري" معروف است شهر را نجات دهيد.

قيمت :4500

لينك خريد:حمايت كنيد

 

ادامه مطلب رو بررسي كنيد

  • ادامه مطلب

به نام خدا-سلام

سلام وصد سلام به بازديدكنندگان عزيز باور ملي،

امروز ميخوام يك بازي زيباي ايراني بهتون معرفي كنم

بله بازي "كوهنورد" اين بازي ايراني با انجين گيم ميكر و توسط شركت تبيان طراحي شده و شركت HI-VU اون رو به بازار عرضه كرده و در جشنواره بازي هاي رايانه اي به عنوان بهترين بازي سال ۱۳۹۰ انتخاب شد.

توضيحات :

توليد كننده: موسسه تبيان
برنده جايزه بهترين بازي سال از جشنواره بازيهاي رايانه اي و كانديداي دريافت 6 جايزه

داستان كوهنورد، داستان مردي خود ساخته و ماجراجو به نام فاد است كه بذاي كسب مقام و گرفتن گواهي امدادگر كوهستان وارد مسابقه بين المللي كوهنورد شايسته مي شود.
سيستم مورد نياز:
RAM: 1 GB
VGA: GEFORCE 7400
HDD: 3000 MB

قيمت : 4000


اينم لينك خريد اين محصول:حمايت كنيد

اولين نگاه ونقد اين بازي:

در اين ويديو ما اين بازي رو بررسي كرده ايم و اميدوارم با ديدن اين ويديو بتونيد اطلاعات مفيدي رو در مورد اين بازي كسب كنيد.
هنر انميشن در ايران همانطور كه در بخش ابتدايي به آن اشاره شد از سال 1335 آغاز شده و مسيري كه تا به امروز داشته در مقايسه با توليدات خارجي به موفقيتي دست نيافته است. از دهه 60 تا به امروز در ذهن كودكان آن روز كه جوانان امروز هستند توليدات خارجي انيمشين ها تداعي بيشتري دارد تا مثلاً يك محصول توليد داخل، جالب اين است كه كودكان نسل امروزي نيز با توليدات خارجي آشنايي بيشتري دارند و سوال اينجاست كه مديران دست اندركار در حوزه انيميشن چرا به اين نكته توجه نكرده اند يا اگر هم توجه وجود داشته چرا اين شرايط در صنعت انيميشن كشور حاكم است.


حسين ضيايي تهيه كننده و كارگردان انيميشن در بخش ابتدايي تاريخچه اي از انيميشن در ايران را بيان كرد اما در اين بخش نگاهي بر كاستي ها صنعت انميشين خواهيم داشت.
حسين ضيايي :
"تاسيس چنين شبكه اي به نام شبكه انيميشن نوعي كسب اعتبار بين المللي و رسانه اي است به هر حال از اين دست شبكه ها در سراسر دنيا وجود دارند و خيلي ها هم كابلي هستند.
انيميشن ايران صرفاً پخش نيست اين يك فرايند سه گانه است  يعني پيش توليد و توليد و سيستم پس از توليد كه پخش است و خيلي مهم است؛ ولي مسئله اين است كه با اين شبكه هاي محدود خودمان مشكلاتي در زمينه توليد انيميشن وجود دارد.
در حال حاضر نياز اهالي صنعت انيمشين بخش عمده اي در تمركز مديريت هاست، تمركز در افكار مديران توليد انيميشن است البته ايجاد چنين شبكه اي مي تواند خيلي مفيد باشد ولي بايد ببينيم چقدر نيرو و تجهيزات داريم و منابع مالي چقدر است.
در حال حاضر مديران ما به جاي توليد انيميشن، انيميشن خارجي خريداري مي كنند در حالي كه بايد مدل بومي را توسعه دهيم.
براي توليد بومي بايد يك دفتر مطالعاتي ايجاد شود و بايد مدلي را سرلوحه خودمان قرار بدهيم همانطور كه در اوايل دهه 50 كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان مدلي را سرلوحه هنرمندان خودش قرار داد بايد مدل توليدي و يك دفترچه مطالعاتي داشته باشيم. اين دفترچه تهيه شده و مشخص شده كه بايد انيمشين ايران را در سه بخش تقسيم كنيم : كوتاه مدت، ميان مدت و دراز مدت و يك چشم انداز براي خودمان طراحي بكنيم.
اين چشم انداز بسيار وسيع است و دو بازار را بايد هدفگذاري كند اين دو بازار يكي مربوط به دنياي اسلام است كه مي توانيم در اين مسير دست به توليد بزنيم آن هم با ابزارهاي ايراني و تفكر ايراني و بازار ديگر در مورد ايران بزرگ است كه بالغ بر 400 ميليون جمعيت دارد از تاجيكستان گرفته تا افغانستان كه مي توانيم براي اين منطقه توليد كنيم. ولي بدون عبور از برنامه هاي كوتاه مدت نمي توانيم به اين چشم انداز برسيم. در حال حاضر مشتريان داخلي ما نمونه هاي مرغوبي از آن طرف مرز دارند و تلويزيون ما هم اين كار را مي كند و از انيميشن هاي خارجي استفاده مي كند.
نكته ديگري كه در حوز انيميشن وجود دارد اين است كه متاسفانه افرادي در حوزه انيميشن وجود دارند كه دستي در اين كار ندارند و هيچ گونه صلاحيتي در اين زمينه ندارند به نوعي دلالي وجود دارد و اين يك دغدغه صنعت انميشين كشور است اما همانطور كه اشاره كردم بزرگترين مسئله اين است كه بايد يك مديريت سالم و آگاه و تحصيلكرده و آشنا به مقوله انيميشن به وجود بيايد.
انيميشن يك هنر شيك است و هر كسي مي خواهد خود را در اين حوزه بزرگ نشان بدهد از انيميشن استفاده مي كند".

منبع: راديو ايران

X