منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378540
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

چرا صادرات مهم است؟ وضعيت صادرات در كشور ما چيست؟ چگونه بايد به صادارت كمك كنيم؟ با هم بخوانيم...


صادرات

تجارت خارجي از زمينه هاي مهم پيش روي كشورهاست.بدون شك شرايط و واقعيت‌هاي اقتصادي از قبيل ايجاد ارزش اقتصادي، مقياس فعاليت‌هاي اقتصادي، موضوع و رابطه مبادله و نيز فرآيندهاي مبادله در زمان‌هاي مختلف دچار تحولات شگرف مي‌شوند.

 

 

 

 

  • ادامه مطلب
شركت ملي حفاري ايران پيشگام در ساخت تجهيزات استراتژيك صنعت نفت

مشاركت ملي حفاري و جهاد دانشگاهي براي ساخت تجهيزات پيچيده حفاري
توليد ايراني: شركت ملي حفاري ايران با همكاري جهاد دانشگاهي تهران ساخت دستگاه لوله مغزي سيار را در دستور كار خود قرار داده است.

  • ادامه مطلب
دوشنبه بیست و هفتم 6 1391 7:35
آرمودلي: دلگرمي مسئولان به ذخاير نفتي، موجب غفلت از انرژي‌هاي نو شده است
 
درصدي از درآمد نفت را به سرمايه‌گذاري در انرژي‌هاي نو اختصاص دهيد
پشت‌گرمي به ذخاير نفتي؛ بي‌مهري به انرژي‌هاي نو
توليد ايراني: رئيس سازمان انرژي‌هاي نو، با بيان اينكه وزارت نفت به‌عنوان متولي بخش انرژي كشور بايد درصدي از درآمد حاصل از فروش انرژي‌هاي فسيلي را به بهره‌برداري از منابع تجديدپذير اختصاص دهد، گفت: متاسفانه به علت توجه و دلگرمي مسئولان به منابع عظيم نفت و گاز در كشور، به استفاده از انرژي‌هاي نو توجه نشده است.

  • ادامه مطلب

دلالي قبح ذاتي ندارد،‌ حتي براي توليد ملي لازم است

استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع):
دلالي قبح ذاتي ندارد،‌ حتي براي توليد ملي لازم است
توليد ايراني: سال‌هاي سال است داريم با برخي مفاهيم و شغل‌ها مي‌جنگيم،‌ با دلالي و سرمايه‌داري و ... مي‌جنگيم، چرا؟ اينها كه ذاتا بد نيستند،‌ دلالي در واقع توليد ملي خدمت است و ارزش افزوده هم دارد، هميشه بد نيست و هميشه بيش از ارزش خود سود نمي‌برد.

"عادل پيغامي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، با انتقاد از اپيدمي ديدگاه‌هاي نادرست درباره برخي مفاهيم اقتصادي در جامعه،‌ گفت: هر اصطلاح و مفهومي بايد در جاي خود به كار برده شود، نه اين كه تا به قسمت سخت كار مي‌رسيم، بي‌درنگ با برخي توجيه‌هاي كليشه‌اي بار مسئله را بر دوش سرمايه‌داري، عدالت و دلالي و . . . مي‌گذاريم.

وي افزود: دلالي بد و خوب دارد،‌ سرمايه‌داري هم بد و خوب دارد، درست همان‌طور كه ممكن است توليد ملي هم بد و خوب داشته باشد،‌ دلالي خوب، در بر دارنده انتقال اطلاعات توليد و مصرف به طرفين ساختار عرضه است، سيگنال‌هاي ارزشي را مبادله مي‌كند، ‌هزينه‌هاي اصطكاك و جست‌وجو را كاهش مي‌دهد و نظام عرضه به وجود دلال‌ها نياز مبرم دارد.

 

حلقه‌اي كه نيست؛‌ قوانين و ابزارهاي مناسب كنترل بازار

پيغامي تصريح كرد: اينكه در برخي موارد فرايند انتقال اطلاعات در نظام دلالي شكست مي‌خورد،علتش ذات دلالي نيست بلكه كاستي از شخص دلال يا وجود شكاف در قوانين نظارتي و كنترلي است.

وي ادامه داد: برخي از مشكلات نظام دلالي در كشور ما و شايد بيشتر قريب به اتفاق آنها به ابزارهاي نظارتي برمي‌گردد و گرنه سودجويي دلالا‌ها، عامل همه مشكلات نيست،‌ چه بسا كه در همه كشورهاي اروپايي هم افراد سودجو خيلي بيشتر از ايران وجود دارند اما دلالي آنها به شكل ايراني‌اش درنمي‌آيد، دلالي آنها دلالي خوب و روان كننده فرايند توليد، عرضه و مصرف است.

 

اقتصاد ما درگير مشكلات 300 سال پيش اقتصاد جهان است

استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) با بيان اينكه دولت موظف به تبيين و تعريف ابزارهاي نظارتي كارآمد در بازار عرضه و مصرف است،‌ يادآور شد: از اين كه بسياري از ساده‌ترين مشكلات كه بيش از 300 سال پيش در اقتصاد جهان ريشه‌كن شده‌اند، هنوز در اقتصاد ما وجود دارند بايد تعجب كنيم! زيرا اين مسائل راه‌حل‌هاي بسيار ساده و آساني دارند اما معلوم نيست چرا هنوز ما بايد با اين مسائل دست و پنجه نرم كنيم.

چرخه توليد پوشاك نيازمند توجه به منفعت ملي است
 
سيامك زنديه درباره چگونگي مديريت بازار لباس كشور و طراحي لباس براي سال بعد به خبرنگار مد ولباس هنرآنلاين گفت: بحث و گفت و گوهاي متعددي در زمينه چگونگي مديريت بازار پوشاك كشور طي سال آتي در كميته ارزيابي فني كارگروه مد و لباس انجام شد لذا معتقدم كه اين طرح را بايد به نحوي اجرا كردد كه قابليت بازديد عمومي از طرح ها گرفته شود چرا كه زماني كه آثار در معرض بازديد عموم قرار مي گيرند امكان كپي برداري و توليد انبوه توسط عده خاصي وجود دارد.

  • ادامه مطلب
X