منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 371657
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

حجت الاسلام جعفر انصاري، عضو هيات علمي موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره) در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاري رسا به تبيين اهميت توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني پرداخت و اظهار داشت: منظور از توليد ملي، استفاده نكردن از كالاي خارجي است تا فضاي كسب و كار كشور رونق يابد و حقوق صاحبان كالا رعايت شود.

وي با اشاره به اينكه بحث واردات و توليد ملي داراي ريشه تاريخي است، گفت: از زماني كه صنعت در غرب گسترش يافت و سرمايه‌داري شكل گرفت و سوسياليسم پيدا شد، چون نيروي كار زير فشار بود تلاش بر اين شد تا ديواري بين كارفرما و كارگر بكشند.

وي بيان داشت: اين نكته كليدي است كه ديوار كشيدن بين صاحب سرمايه و كارگر مناسب نيست و نتايج نامطلوبي در پي دارد؛ اگر امروز بعد از گذشت شصت سال از دوران سرمايه داري، جنبش 99 درصدي شكل گرفته به دليل آن است كه سرمايه‌دار، همواره خواسته خود را تحميل كرده است.

اين استاد حوزه و دانشگاه بيان داشت: به نظر مي‌رسد سرمايه بايد توزيع و تلفيق كار و سرمايه انجام شود، به اين مساله در قانون اساسي هم اشاره شده تا توزيع ملي بين همه نيروهاي كار انجام شود.

اين استاد موسسه امام خميني(ره) گفت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي، سرمايه ملي و زير ساخت‌هاي توليد و سهامش بايد بين افراد توزيع مي شد تا تقسيم بين نيروي كار و سرمايه انجام شود.

وي گفت: شكل سالم اقتصاد اين است كه سرمايه ملي به فعليت برسد سپس كار بين افراد توزيع شود تا نيروي كار خودش صاحب سرمايه شود.

اين استاد حوزه و دانشگاه بيان داشت: در اقتصاد ايران نبايد مساله سياسي را ناديده گرفت، زيرا دشمن در طول سالهاي پس از انقلاب همواره تلاش كرده به كشور ما ضربه بزند و قبضه بازار توسط كالاي چيني نمونه‌اي از اين دست است.

وي گفت: اگر سرمايه بين نيروي كار تقسيم شود، كارگران با رغبت فعاليت مي‌كنند و چون محصول خودشان را مي ببيند نشاطشان در كار بيشتر مي‌شود.

عضو انجمن اسلامي اقتصاد حوزه علميه قم در پايان بر پرهيز از حركت‌هاي شعاري تاكيد و خاطرنشان كرد: بايد راهكارهاي عملياتي شدن توليد ملي بررسي و از سرمايه داري يك گروه خاص پرهيز شود

منبع: رسا نيوز


X