منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377374
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

توليد انيميشن ايراني "دلاوران خليج فارس"

توليد انيميشن 'دلاوران خليج فارس' كه دلاوري‌هاي كاركنان نيروي دريايي و هوايي را در دوران جنگ تحميلي به نمايش مي‌گذارد، به كارگرداني 'مهدي پاكياري' به پايان رسيد و آماده پخش شد.

'دلاوران خليج فارس' كه دلاوري‌هاي كاركنان نيروي دريايي و هوايي را در دوران جنگ تحميلي به نمايش مي‌گذارد، به كارگرداني 'مهدي پاكياري' به پايان رسيد و آماده پخش شد.

به گزارش رسانه ايران و به نقل از ايرنا؛ اين اثر پويانمايي به سفارش مركز پويانمايي صبا در ۱۳ قسمت ۱۷ دقيقه‌اي توليد شده است.

اين اثر براساس برداشتي آزاد از خاطرات افسران و پرسنل نيروي دريايي و هوايي طي هشت سال دفاع مقدس ساخته شده و داستان‌هاي آن بر خاطرات واقعي رزمندگان استوار است.

كارگردان 'دلاوران خليج‌فارس' درباره اين اثر به مركز پويانمايي صبا توضيح داد: اين اثر پويانمايي با تكنيك سه بعدي اجرا، و شخصيت‌ها و محيط آن بر مبناي تصاوير واقعي طراحي شده اند.

پاكياري يادآور شد: از آنجا كه توليد اينگونه آثار به صورت فيلم

كارگردان 'دلاوران خليج‌فارس' درباره اين اثر به مركز پويانمايي صبا توضيح داد: اين اثر پويانمايي با تكنيك سه بعدي اجرا، و شخصيت‌ها و محيط آن بر مبناي تصاوير واقعي طراحي شده اند.

توجيه اقتصادي ندارد، انيميشن سه‌بعدي مي‌تواند صحنه هايي نظير انفجار يك ناوشكن يا هواپيماي جنگي را به گونه‌اي خلق كند كه علاوه بر هزينه كم، واقعي نيز به نظر برسد.

كارگردان 'دلاوران خليج فارس' يادآور شد كه آثار انيميشن براي كودكان جذابيت بيشتري دارد و به همين خاطر از اين سبك براي توليد اين اثر استفاده شده است.

'مرضيه مسلمي حقيقي' محقق اين اثر نيز زنده نگهداشتن دوران دفاع مقدس و رشادت‌ها و فداكاري رزمندگان را از مسووليت‌هاي هنرمندان برشمرد و گفت: اين اثر براي نسل سوم انقلاب توليد شده است.

وي افزود: كودكان و نوجوانان اين مرز و بوم به هر اندازه كه با روايت‌ها و تصاوير جنگ و سلحشوري رزمندگان بيشتر آشنا شوند، در مقابل تهاجم فرهنگي بيگانگان مجهزتر مي‌شوند و انگيزه‌هاي خودباوري بيشتري در آنان شكل مي‌گيرد.

منبع:http://www.rasanehiran.com


X