منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378088
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

نماينده شهريار در مجلس گفت: اگر مي‌خواهيم گراني كاهش پيدا كند ناچاريم كه بحث توليد ملي را مورد توجه قرار دهيم.

به گزارش فارس، حسين گروسي با اشاره به بررسي‌هاي انجام گرفته در مجلس در خصوص مسائل اقتصادي اظهار داشت: بخشي از اقداماتي كه براي مهار تورم صورت گرفت اقدامات مديريتي بود لذا ما بايد در اين عرصه بيشتر تلاش كنيم، البته 30 درصد از اين مسائل هم مربوط به مسائل ديگر مثل وضع ارز است.

وي ابراز اميدواري كرد كه جلسات ميان دولت و مجلس در خصوص مسائل مختلف ادامه داشته باشد و افزود: در اين جلسات نمايندگان مجلس و مسئولان دولتي نقطه نظرات مختلف خود را ارائه مي‌دهند تا نظراتشان به هم نزديك‌تر شود.

گروسي با بيان اينكه موضوع حمايت از توليد ملي و كار و سرمايه ايراني يكي از محورهاي جلسات ميان دولت و مجلس است، ادامه داد: اگر ما مي‌خواهيم كه در جامعه گراني كاهش پيدا كند ناچاريم كه بحث توليد ملي را مورد توجه قرار دهيم.

اين نماينده مجلس اظهار داشت: با مشاهده اوضاع اقتصادي مي‌بينيم كه واردات ما نسبت به سال‌هاي گذشته افزايش داشته و اين آمار نشان مي‌دهد كه ما بر عكس شعار سال در حال حركت هستيم.

گروسي گفت: رهبر معظم انقلاب 4 سال را با نام‌هاي اقتصادي نامگذاري كردند كه اين مسئله نشان از توجه ويژه ايشان به مسائل اقتصادي دارد.

وي اضافه كرد: گراني‌هاي به وجود آمده در كالاهايي مثل مرغ و تخم‌مرغ 70 درصد‌اش به مسائل مديريتي مربوط مي‌شود و فقط 30 درصد آن به مسائل ديگر ارتباط دارد، بر همين اساس اگر ما به بحث توليد فرآوردهاي لبني و گوشتي دقت نكنيم اثر اين مسئله را در ساير فرآورده‌ها مشاهده خواهيم كرد.

نماينده مردم شهريار اظهار داشت: در حال حاضر كه گندم كشاورزان از آنها خريداري مي‌شود قيمتش بسيار پايين است چرا كه ما 13 هزار تن توليد گندم داريم ولي سيلوهاي ما حدود 3 هزار تن را توانسته‌اند خريداري كنند.

وي افزود: اين مسئله نشان مي‌دهد چون قيمت خريد گندم پايين است توليد گندم يا به كشورهاي همسايه مي‌رود و يا به نوعي براي خوراك دام و طيور اختصاص پيدا كرده است.

منبع:http://www.tabnak.ir


X