منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378479
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

انتقاد مشاور سابق رئيس‌جمهوري از اقتصاد كشور:

 
دولت به بخش خصوصي امكان ظهور نمي‌دهد
توليد ايراني: عضو هيئت امناي آستان قدس رضوي، از تعامل نامناسب دولت و بخش خصوصي انتقاد كرد و با اعلام اين كه اين دوبخش رقابت ناسالمي با هم دارند، گفت: توليد ملي با تعارف كردن و دم در ايستادن محقق نمي‌شود، اين تعارف‌ها بايد در عمل به كار بيايند نه درجلوي در!

"خليل اكبري" در گفت‎وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني،‌ افزود:‌ تقويت عرصه توليد ملي در ايران امروز با تقويت ارتباط سازنده ميان دولت و بخش خصوصي محقق مي‌شود.

وي با بيان اين كه دولت بايد با بخش خصوصي آشتي كند، گفت: فضايي كه در اقتصاد كشور جريان دارد بيشتر به يك دامنه رقابتي ميان اين دو بخش شبيه است تا فضايي متعامل و همكارانه و اين اتفاق بي‌ترديد تأثير منفي به دنبال دارد.

معاون فني و عمراني آستان قدس رضوي‌،‌ تأكيد كرد: متأسفانه نهادهاي دولتي و بخش خصوصي ارتباط رقابت جويانه‌اي دارند و اين رقابت بيشتر بر حذف ديگري استوار است تا تقويت ديگري!‌ در بدنه ساختار اقتصادي كشور دولت به بخش خصوصي امكان عرصه و ظهور نمي‌دهد و بخش خصوصي نيز متقابلا از قوانين و چارچوب‌هاي خروجي دولت فرمانبري ندارد.

 اكبري اظهار داشت: در ايران همه چيز براي فراهم كردن زمينه توليد ملي مهيا است و تنها بايد تعارف‌هاي رسمي و روزمره را در حيطه عمل و در واقعيت تعميق كنيم،‌ اينكه نيم ساعت در ورودي يك ساختماني با هم تعارف كنيم راه به جايي نمي‌برد، تعارف‌ها را بايد در كار و در شرايط رقابتي بسنجيم.

مشاور سابق رئيس جمهوري در امور اصناف و بازار با بيان اين كه در ايران توليدكنندگان افزون بر انگيزه سود و كسب درآمد انگيزه روحاني و الهي هم براي امر خير دارند،‌ تصريح كرد: ما در توليد هر كالايي كه زمينه‌اش در كشور مهيا باشد به مراتب از رقيبان خارجي بهتر و خلاقانه‌تر كار مي‌كنيم.

 

توليد يكي از بهترين انواع تخت بيمارستاني در ايران

به گفته وي يكي از توليد كنندگان معدود ايراني تخت‌هاي بيمارستاني براي توليد اين محصول كه مورد سفارش يك خريدار ايراني بوده است، به اروپا رفته و پس از بازديد از خط توليد اين محصول در كشورهاي طراز اول سازنده توانسته است همان كالا را با درجات كيفي بسيار بالاتر در ايران توليد كند.

عضو هيئت امناي سازمان اقتصاد اسلامي يادآورشد: قيمت تمام شده اين تخت بيمارستاني ايراني كه به مراتب از مشابه خارجي بهتر و مناسب‌تر است،‌ نصف قيمت نوع خارجي است و خط توليد آن در ايران آغاز شده است.


X