منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378599
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان
شركت ملي حفاري ايران پيشگام در ساخت تجهيزات استراتژيك صنعت نفت

مشاركت ملي حفاري و جهاد دانشگاهي براي ساخت تجهيزات پيچيده حفاري
توليد ايراني: شركت ملي حفاري ايران با همكاري جهاد دانشگاهي تهران ساخت دستگاه لوله مغزي سيار را در دستور كار خود قرار داده است.


شرکت ملی حفاری ایران پیشگام در ساخت تجهیزات استراتژیک صنعت نفت

مشارکت ملی حفاری و جهاد دانشگاهی برای ساخت تجهیزات پیچیده حفاری
تولید ایرانی: شرکت ملی حفاری ایران با همکاری جهاد دانشگاهی تهران ساخت دستگاه لوله مغزی سیار را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تولید ایرانی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، رئیس اداره لوله مغزی سیار این شرکت با بیان این که اجرای این پروژه در مرحله مقدماتی قرار دارد، اظهار کرد: در همین حال به همت کارشناسان لوله مغزی سیار و مدیریت نگهداری و تعمیرات (نت) شرکت ساخت یک دستگاه دیگر نیز در حال انجام است.

مهندس برزو ترابی راکی افزود: از این تجهیز  راهبردی که یک فناوری جدید در صنایع نفت و گاز به شمار می آید در تعمیر و تکمیل چاه ها استفاده می شود.

وی گفت: شرکت ملی حفاری ایران تامین 4 دستگاه لوله مغزی سیار در بخش های دریایی و خشکی را در برنامه دارد که با افزوده شدن آنها به ناوگان شرکت، شمار دستگاه های لوله مغزی سیار شرکت به 15 دستگاه افزایش خواهد یافت.

ترابی راکی توضیح داد: این شرکت هم اکنون به دستگاه های لوله مغزی سیار با توان کشش 40 تا 100هزار پوند مجهز و قادر به ارایه پیشرفته ترین و حساس ترین عملیات تعمیر چاه های نفت و گاز در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور است.

رئیس اداره لوله مغزی سیار شرکت ملی حفاری ایران گفت: از سال 1372 با دستیابی این شرکت به دانش و فناوری مربوط و کسب مهارت های لازم، تمامی عملیات لوله مغزی سیار با اتکا به توانمندی متخصصان و کارشناسان داخلی انجام می شود.

وی با بیان این که تعداد چاه های تعمیری بوسیله لوله مغزی سیار در سال 1389 در مجموع 452 حلقه و در سال گذشته 455 حلقه بود، افزود: در 4 ماه نخست امسال در این زمینه  183 عملیات محقق شد که نسبت به سال های گذشته رشد قابل توجه دارد.

ترابی راکی به سابقه چندین ساله شرکت ملی حفاری ایران در تعمیر چاه ها و استفاده از دستگاه های لوله مغزی سیار اشاره و خاطر نشان کرد: امسال برای اولین بار میزان کارکرد لوله ها با توجه به نوع عملیات، محاسبه ضخامت دیواره لوله، کنترل مواد خورنده نظیر اسید از متراژ 120 هزار متر به 170 هزار متر افزایش ارتقاء داده شد.

رئیس اداره لوله مغزی سیار شرکت ملی حفاری ایران در خصوص برنامه های اتی این اداره، گفت: با هدف پشتیبانی این دستگاه ها هم اکنون پروژه بازسازی دستگاه لوله مغزی سیار 122 و 124 و تعمیر اساسی موتور دستگاه لوله مغزی سیار 121 در دست اجرا است وی ادامه داد: خرید ماشین آلات و تجهیزات این دستگاه ها از قبیل قرقره کاری، انجکتور، تریلر حمل دستگاه و راه اندازی دو دستگاه جراثقال موجود از سوی شرکت های داخلی را از دیگر اقدام های اجرایی این بخش برشمرد.

ترابی راکی افزود: از مزایای دستگاه های لوله مغزی سیار، جابجایی پرشتاب، اجرای عملیات در زمان کوتاه و تعمیر چاه های نفت و گاز در حال تولید با ایمنی بالا است و در بسیاری از فرایندهای حفاری و تعمیر چاه ها بخوبی می تواند جایگزین دکل های حفاری تعمیراتی شود.

رئیس اداره لوله مغزی سیار شرکت ملی حفاری ایران تعمیر چاه ها بدون نیاز به کشتن چاه و صرف هزینه های بالا و  نرسیدن آسیب های بعدی به مخزن را از دیگر مزیت های دستگاه های لوله مغزی سیار دانست.

شرکت ملی حفاری ایران یکی از شرکت های بالادستی زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران است که هم‌سو با عملیات حفاری با بهره مندی از نیروهای تخصصی و تجهیزات روز آمد در زمینه ارایه 20 نوع خدمات فنی و تخصصی اختصاصی این صنعت به شرکت های نفتی از دانش فنی، مهارت و تجربه لازم برخوردار است.

دوشنبه بیست و هفتم 6 1391 7:35
X