منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378631
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان
چرخه توليد پوشاك نيازمند توجه به منفعت ملي است
 
سيامك زنديه درباره چگونگي مديريت بازار لباس كشور و طراحي لباس براي سال بعد به خبرنگار مد ولباس هنرآنلاين گفت: بحث و گفت و گوهاي متعددي در زمينه چگونگي مديريت بازار پوشاك كشور طي سال آتي در كميته ارزيابي فني كارگروه مد و لباس انجام شد لذا معتقدم كه اين طرح را بايد به نحوي اجرا كردد كه قابليت بازديد عمومي از طرح ها گرفته شود چرا كه زماني كه آثار در معرض بازديد عموم قرار مي گيرند امكان كپي برداري و توليد انبوه توسط عده خاصي وجود دارد.


چرخه تولید پوشاک نیازمند توجه به منفعت ملی است

سیامک زندیه درباره چگونگی مدیریت بازار لباس کشور و طراحی لباس برای سال بعد به خبرنگار مد ولباس هنرآنلاین گفت: بحث و گفت و گوهای متعددی در زمینه چگونگی مدیریت بازار پوشاک کشور طی سال آتی در کمیته ارزیابی فنی کارگروه مد و لباس انجام شد لذا معتقدم که این طرح را باید به نحوی اجرا کردد که قابلیت بازدید عمومی از طرح ها گرفته شود چرا که زمانی که آثار در معرض بازدید عموم قرار می گیرند امکان کپی برداری و تولید انبوه توسط عده خاصی وجود دارد.


 
ادامه از اینجا .......
 


وی در ادامه افزود: به عنوان کارشناس باید به نحوی به مسئولین در سیاست گذاری های مربوط به این امر کمک کنیم که این بخش بتواند تعیین کننده چرایی و چگونگی بازار سال آتی شود.

زندیه تاکید کرد: طبق برنامه های بنیاد ملی مد و لباس و صحبت های معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال برنامه ریزی برای بازار بهار سال آینده هستیم لذا اگر قرار باشد لباس ها دیده شود ممکن است هر تولید کننده ای بتواند از آنها استفاده کند به همین خاطرباید یک نمایشگاه اختصاصی ترتیب داد تا تنها تولیدکنندگان تایید شده بتوانند به بازدید و سفارش بپردازند.

کارشناس  کمیسیون ارزیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس درباره طرح های موجود در نمایشگاه دائمی مد و لباس اعلام کرد: از 182 طرح نمایشگاه مد ولباس تعداد زیادی قابل تولید انبوه را دارد اما قطعا برای رسیدن به بازار مطلوب این طرح ها نیازمند تغییراتی هستند چرا که بسیاری از پارچه های استفاده شده توسط طراحان در حال حاضر در بازار یافت نمی شود و یا قابلیت دوخت انبوه را ندارد.

زندیه در پاسخ به این سوال که چقدر تنوع برای اشاع بازار موثر است بیان کرد: بحث تنوع مدل به گونه ای است که می تواند بازار را با آن مدیریت کرد اما صرف وجود تنوع نمی توان به این امر پرداخت قطعا بحث مد و ایجاد جذابیت منوط به اعمال تغییرات کوچکی نظیر پارچه، رنگ، دوخت و...است.

وی ادامه داد: متاسفانه بیشتر طراحان ما بازار را نمی شناسند چرا که غرور ناشی از تحصیلات یا مسائل دیگر سبب شده وارد عرصه بازار به صورت مستقیم نشوند.

کارشناس  کمیسیون ارزیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس تصریح کرد: در تمام دنیا طراح و تولیدکننده در کنار یکدیگر کار می کنند منتها مسئله اینجاست که قیمت طرح ها باید به گونه ای باشد که قابلیت تولید برای سرمایه گذار را داشته باشد.

زندیه با اشاره به قیمت بالای طراحان برای ارائه کار گفت: ارائه طرح به تولیدکنندگان ضمن کسب تجربه برای آنان باعث تحول بازار نیزمی شود لذا باید در این مسیر صبورانه حرکت کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: اتفاقات اخیر نشان داده است که بخش اعظمی از طرح های امروز ما از همین اقدامات و تلاش ها شکل گرفته است به همین خاطر به نمایشگاه های بین المللی و حرکت در عرصه های بزرگتر بسیار امیدواریم اما این امر منوط به این است که طراح و تولیدکننده ابعادی فراتر از نفع شخصی خود را در نظر گیرند و به مساله منفعت ملی توجه نشان دهند.
X