منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378098
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

 

قسمت اول اين گزارش

قسمت دوم اين گزارش


حفظ حقوق سهامداران تامين اجتماعي، دليل تمديد حفظ انحصار

 

فرنگ مديرعامل اپراتور جديد رايتل نيز مهمان تلفني ديگر برنامه ثريا بود كه در پاسخ به ميزان استفاده از توان داخلي در حوزه تجهيزات مخابراتي اصلي گفت: در حال حاضر بيش از 50 تا 60 درصد آنتن هاي BTS  اپراتور سوم از داخل تامين مي شود اما ممكن است تصور شود كه كارهايي كه در داخل انجام مي شود مانند ساخت دكل كارهاي گل و پيش پا افتاده است اما اينگونه نيست. وي گفت: ما در داخل اصلا توان ساخت تجهيزاتي مانند BTS  را در داخل كشور نداريم.

 

 


قسمت اول این گزارش

قسمت دوم این گزارش


حفظ حقوق سهامداران تامین اجتماعی، دلیل تمدید حفظ انحصار

 

فرنگ مدیرعامل اپراتور جدید رایتل نیز مهمان تلفنی دیگر برنامه ثریا بود که در پاسخ به میزان استفاده از توان داخلی در حوزه تجهیزات مخابراتی اصلی گفت: در حال حاضر بیش از 50 تا 60 درصد آنتن های BTS  اپراتور سوم از داخل تامین می شود اما ممکن است تصور شود که کارهایی که در داخل انجام می شود مانند ساخت دکل کارهای گل و پیش پا افتاده است اما اینگونه نیست. وی گفت: ما در داخل اصلا توان ساخت تجهیزاتی مانند BTS  را در داخل کشور نداریم.

 

مدیرعامل اپراتور رایتل در ادامه برنامه با اشاره به آخرین وضعیت پوشش این اپراتور به مشکلات اشاره شده در مورد پوشش دهی این اپراتور اشاره کرد و گفت: بزرگترین مشکل اپراتور رایتل در حال حاضر در شهر تهران کمبود فضای شهری و ممانعت شهرداری از نصب دکل هاست که امیدواریم این مشکلات حل شود.

 

وی به فعالیت های این شرکت در حوزه خدمات نیز اشاره ای کرد و گفت: با توجه به کارکردی که برای اپراتور سوم تعریف شده است که همان ارائه خدمات دیتا می باشد بخش زیادی از شرکت های تولیدکننده محتوا با ما وارد کار شده اند و حتی برخی به صورت پایلوت نرم افزارهای خود را در شبکه نصب کرده اند.

 

مدیرعامل اپراتور سوم در پاسخ به انتقادات وارد شده در مورد تاخیر این اپراتور در راه اندازی خدمات دیتا و  تمدید پروانه دوره محافظت و انحصار این اپراتور گفت: این دوره حفاظت برای صیانت از حقوق سهام داران شرکت که حجم زیادی از آنها بیمه شدگان تامین تامین اجتماعی هستند در نظر گرفته شده است که البته به دلایلی این دوره تمدید شده است.

 

منفعت طلبی و درآمد زایی، دلیل اصلی بی توجهی به توان داخل

 

مهندس محرابی بیان عضو هیئت رئیسه سندیکای صنعت مخابرات نیز مهمان دیگر تلفنی برنامه ثریا بود که به منفعت طلبی و خواست اپراتورها برای درآمد زایی بیشتر اشاره کرد و گفت: اپراتورهای مخابراتی به دنبال درآمدزایی بیشتر هستند اما اگر بخواهند خدمات بهتر و پایداری ارائه بدهند نباید تنها به این اکتفا کنند که تجهیزات را به هر طریقی تامین کنند زیرا تامین تجهیزات از خارج باعث می شود که خدمات آنها از ناحیه تحریم مورد تهدید قرار بگیرد. لذا این اپراتورها باید از تجهیزات داخلی استفاده نمایند.

 

وی در ادامه گفت: این وظیفه وزارت صنعت و وزارت مخابرات است که شرکت های داخلی را توانمند کنند و نمی توان به اپراتورها اشکال کرد. مشکل اصلی عدم مدیریت وزارت صنعت و تجارت بود که مدیریت درستی در این حوزه نداشته اند.

 

700 میلیارد درآمد اپراتورها از خدمات ارزش افزوده

 

صدوقی مدیر عامل همراه اول در ادامه به خدمات ارزش افزوده ای که این شرکت ارائه می کند اشاره کرد و گفت: در حال حاضر حدود 4860 خدمت ارائه می شود و در سال گذشته حدود 60میلیارد تومان در آمد داشتیم که در آمد امسال ما بیش از 120 میلیارد خواهد رسید.

 

وی در ادامه گفت: ما در حال حاضر تنها از بستر پیامک برای ارائه خدمات استفاده می کنیم ولی اگر امکان بستر دیتا فراهم شود می توانیم خدمات دیگر از جمله مولتی مدیا را نیز ارائه دهیم.

 

ولی در ادامه به موضوع تسهیم درآمد حاصل از خدمات نیز اشاره کرد و گفت: ما در حاضر 48 درصد درآمد خود را به دولت و حدود 35 درصد را به تامین کنندگان محتوا می دهیم. البته چهارشرکت واسطه نیز وجود دارد که در برخی موارد کمتر و برخی موارد سهم بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

 

طلایی قائم مقام مدیرعامل ایرانسل نیز در مورد خدمات ارزش افزوده ارائه شده توسط این شرکت گفت: ایرانسل متنوع ترین خدمات و تعرفه ها را در ارائه خدمات داریم. برخی سرویس های مبتنی بر مکان را داریم و در حال توسعه آنها هستیم.

 

وی همچنین گفت: نخستین خدمات بانکداری همراه را ارائه می دهیم که در گذشته از طریق نرم افزارهای تلفن همراه ارائه می شد که الان از طریق شبکه ارائه میشود.

از دیگر قسمت های برنامه مستند «یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم» بود که به بررسی وضعیت اسفبار شرکت ها تولید کننده داخلی در حوزه مخابرات نسبت در مقایسه با 23 سال قبل تر پرداخت بود همچنین مستندی از یک روز با دکتر علی فتوت استاد دانشکده برق شریف به نمایش در آمد. دیگر گزارش های این برنامه درد دلهای دانشجویان دانشکده برق و کامیوتر دانشگاه شهید بهشتی، معرفی شرکت تبیان طراح و پشتبان خدمات ارزش افزوده بود که همگی .در تارنمای این برنامه به نشانیsorayatv.ir قابل مشاهده می باشند

منبع:ثریا

X