منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378514
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

معرفي شركت:

شركت ازبر صنعت آروين فعاليت خود را به صورت يك شركت با مسوليت محدود تحت حمايت پارك علم فناوري استان گيلان از سال  1386  در زمينه طراحي وساخت ماشين فروش اتوماتيك كالا با كاربري هاي متفاوت با توجه به نياز بازار ايران آغاز كرده است. 

با نظربه گسترش روز افزون اين صنعت در سراسرجهان با توجه به نياز فراوان بازارهاي ايران و منطقه به اين صنعت و الزام به بومي سازي محصولات صنعتي بر اساس نيازهاي محلي و وجود مشوق هائي از قبيل بهره وري از نيروهاي متخصص ايراني و حمايت از توليدات داخلي و همچنين جلوگيري از خروج ارز ، وبا حمايت همه جانبه پارك علم و فناوري استان گيلان ، شركت ازبر صنعت آروين اقدام به طراحي و ساخت ماشين هاي فروش اتوماتيك و ثبت اختراع آنها دراداره كل ثبت شركتها و مالكيت صنعتي نموده است.


محصولات اين شركت:

ماشين هاي خودكار ارائه شارز،نوشيدني و...

 

ادامه مطلب را ببينيد

www.loogix.com. Animated gif

 


 

معرفی شرکت:

 

شرکت ازبر صنعت آروین فعالیت خود را به صورت یک شرکت با مسولیت محدود تحت حمایت پارک علم فناوری استان گیلان از سال1386 در زمینه طراحی وساخت ماشین فروش اتوماتیک کالا با کاربری های متفاوت با توجه به نیاز بازار ایران آغاز کرده است. 

 

با نظربه گسترش روز افزون این صنعت در سراسرجهان با توجه به نیاز فراوان بازارهای ایران و منطقه به این صنعت و الزام به بومی سازی محصولات صنعتی بر اساس نیازهای محلی و وجود مشوق هائی از قبیل بهره وری از نیروهای متخصص ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی و همچنین جلوگیری از خروج ارز ، وبا حمایت همه جانبه پارک علم و فناوری استان گیلان ، شرکت ازبر صنعت آروین اقدام به طراحی و ساخت ماشین های فروش اتوماتیک و ثبت اختراع آنها دراداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی نموده است.

 

 

محصولات این شرکت:


ماشین فروش اتوماتیک کتاب و لوح فشرده

 

 این ماشین قادرست در قبال دریافت اسکناس های رایج کشور کتاب و لوح فشرده تحویل کاربر نماید 

ماشین شارژ کارت اتوماتیک (برای اولین بار در ایران)

 این ماشین قادرست در قبال دریافت اسکناس های رایج کشور ، کارت اعتباری ( بیلیط اتوبوس و مترو) به میزان دلخواه کاربر شارژ نمایید و در انتها پرینت رسید میزان شارژ کارت را تحویل کاربر دهد . همچنین این ماشین توانایی فروش کارت اعتباری ، کارت شارژ تلفن و کارت اینترنت را نیز دارا می باشد.

ماشین فروش اتوماتیک کارت تلفن و شارژ کارت

این ماشین در قبال دریافت اسکناس های رایج کشور کارت تلفن و کارت شارژ تحویل کاربر می دهد . قابلیت گزارش دهی وپخش پیام صوتی تبلیغاتی رانیز داراست. 

فروش اتوماتیک نوار بهداشتی

 این دستگاه جهت رفع نیاز های ضروری طراحی شده و قادر است در قبال دریافت سکه  های رایج کشور نوار بهداشتی را به صورت تکی در اختیار کاربر قرار بدهد


ماشین فروش اتوماتیک تنقلات و نوشیدنی

 این ماشین برای عرضه اتوماتیک نوشیدنی و تنقلات با هم  طراحی و ساخته شده است,سیستم دریافت اسکناس این ماشین تمامی اسکناس های رایج کشور از قبیل  500ریالی تا 50000 ریالی را  می پذیرد

  ماشین فروش اتوماتیک لوازم بهداشتی یکبار مصرف


این ماشین در قبال دریافت سکه لوازم ازقبیل سرنگ- پد الکلی – کاندوم تحویل کاربر می دهد  به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان بهزیستی استان تهران برای کاهش آسیب در بین معتادان تزریقی و پرخطرطراحی وساخته شده که در مراکز DIC متعلق به این سازمانها نصب گردیده است.

 

 اطلاعات تماسی و خرید:

 

  شماره همراه مدیر عامل: 09125190774
  http://asa-co.co.ir
X