منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 371683
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

http://www.decamond.ir/templates/dekamond/images/dekamond_03.png

موسسين شركت توليدي صنعتي دكاموند ، پس از پيروزي انقلاب اسلامي و الهام از فرمان حضرت امام خميني ( ره ) مبني بر اينكه (( هر كسي كه فكر مي كند كه مي تواند به نفع اسلام و به نفع بندگان اسلام كاري انجام دهد ، منتظر دستور مافوق نباشد ، اين حكم اسلام است )) بر آن شدند كه در جهت رسيدن به خود كفايي و قطع وابستگي در زمينه توليد انواع پارچه هاي ضد آب و ضد گاز شيميايي وارد عرصه گسترده اين صنعت جهاني شوند.
پس از بررسي هاي اوليه و جمع آوري اطلاعات و دانش فني لازم ، كه چندين سال به طول انجاميد ، شركت در سال 1366 تاسيس و به ثبت رسيد تا بتواند دانش و اطلاعات جمع آوري شده و اندوخته خود طي مدت زمان گذشته را در عرصه عمل به بازار مصرف عرضه نمايد.

در اين مرحله مهندسين شركت توانستند به كمك صنعت گران داخلي و دانش فني موجود بدون كوچكترين وابستگي ، اولين ماشين كوتينگ توليد داخل را در سال 1369 به بهره برداري آزمايشي برسانند و با تكميل و بهينه سازي شرايط توليد تا سال 1372 ، موفق شدند در اين سال مجوز توليد انواع پارچه هاي اندود شده را از وزارت محترم صنايع استان تهران دريافت نمايند در سال 1379 با تلاش شبانه روزي موسسين و مهندسين ، شركت توانست بدون كو چكترين وابستگي در تجهيز كليه ماشين آلات و فرمول هاي شيميايي اوليه تهيه مواد ، توليد خود را در سطح انبوه به كليه بازارهاي مصرف عرضه نمايد.
نظر سنجي هاي صورت گرفته از مصرف كنندگان توليدات شركت در رشته هاي صنعتي مختلف بيانگر اين موضوع است كه توليدات اين شركت نه تنها قابليت رقابت با مشابهات خارجي خود را داشته ، بلكه در بسياري از موارد نيز در جهاتي از آنها پيشي گرفته است.
امروزه اين شركت و مجموعه توليدي آن قادر است بيش از 200 نمونه توليد شده خود را كه همگي آنها در بازار مصرف جايگاه صنعتي خود را يافته است ، توانمندانه توليد و عرضه نمايد.


شركت دكاموندفعاليت ها :
پاره اي از سازمان ها و شركت هايي كه اين شركت توانسته است با ارائه محصولات با كيفيت با آنها فعاليت مستمري داشته باشد ، اختصارا به شرح ذيل حضورتان معرفي مي گردند :
ارتش جمهوري اسلامي ايران
هلال احمر جمهوري اسلامي ايران                                                                     
سازمان امداد و اوژانس كشور
سازمان زندانها
صنايع ميلاد
شركت والعصر
شركت فخر ايران
شركت ابهر بافت
شركت ايرا دوخت گستر
شركت آدينه گستر
شركت عيسي
شركت كمك پا
شركت زرپود

طرحهاي در دست اقدام :
از جمله طرحهاي در دست اقدام اين شركت مي توان به سه طرح ذيل اشاره نمود :
1- توسعه خط دوم توليد شركت در زمينه تكميل كالاهاي تكميلي و توليد انواع پوشاك ضد اب ، كيسه خواب ، انواع چادرهاي امدادي و ساير موارد ، به منظور افزايش قابليت شركت در زمينه اشتغال زايي.

2- ايجاد خط تكميل محصولات توليدي شركت كه قابليت چاپ در سطوح مختلف را دارند ، به شكلي كه پس از توليد انواع پارچه هاي بنري بتوان با قبول سفارشات ، انواع بيلبوردهاي تبليغاتي را چاپ نمود.
3- شركت با توجه به اطلاعات به دست آورده به اين نتيجه رسيده است كه جهت افزايش توانايي خود در زمينه رقابت اقتصادي با رقباي داخلي و خارجي بايد قيمت تمام شده محصولات خود را تا سطح ممكن كاهش دهد ، در اين راستا از طرح هاي بسيار مهم شركت ايجاد يك خط توليد گسترده مي باشد به نحوي كه كليه مراحل بافندگي ، رنگرزي و چاپ ، كوتينگ در يك مكان صورت گيرد تا هزينه توليد تا حد امكان كاهش يابد .

توان توليد :

توان توليد شركت در سال در يك شيفت كاري بالغ بر 3000000 متر مربع انواع پارچه هاي كوت شده مي باشد.
سيستم فروش شركت بر پايه دريافت سفارش پايه گذاري شده است .

محصولات

 

مصارف كيسه بوكس - تشك هاي ورزشي

چادر مسافرتي


 

موسسین شرکت تولیدی صنعتی دکاموند ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و الهام از فرمان حضرت امام خمینی ( ره ) مبنی بر اینکه (( هر کسی که فکر می کند که می تواند به نفع اسلام و به نفع بندگان اسلام کاری انجام دهد ، منتظر دستور مافوق نباشد ، این حکم اسلام است )) بر آن شدند که در جهت رسیدن به خود کفایی و قطع وابستگی در زمینه تولید انواع پارچه های ضد آب و ضد گاز شیمیایی وارد عرصه گسترده این صنعت جهانی شوند.
پس از بررسی های اولیه و جمع آوری اطلاعات و دانش فنی لازم ، که چندین سال به طول انجامید ، شرکت در سال 1366 تاسیس و به ثبت رسید تا بتواند دانش و اطلاعات جمع آوری شده و اندوخته خود طی مدت زمان گذشته را در عرصه عمل به بازار مصرف عرضه نماید.

در این مرحله مهندسین شرکت توانستند به کمک صنعت گران داخلی و دانش فنی موجود بدون کوچکترین وابستگی ، اولین ماشین کوتینگ تولید داخل را در سال 1369 به بهره برداری آزمایشی برسانند و با تکمیل و بهینه سازی شرایط تولید تا سال 1372 ، موفق شدند در این سال مجوز تولید انواع پارچه های اندود شده را از وزارت محترم صنایع استان تهران دریافت نمایند در سال 1379 با تلاش شبانه روزی موسسین و مهندسین ، شرکت توانست بدون کو چکترین وابستگی در تجهیز کلیه ماشین آلات و فرمول های شیمیایی اولیه تهیه مواد ، تولید خود را در سطح انبوه به کلیه بازارهای مصرف عرضه نماید.
نظر سنجی های صورت گرفته از مصرف کنندگان تولیدات شرکت در رشته های صنعتی مختلف بیانگر این موضوع است که تولیدات این شرکت نه تنها قابلیت رقابت با مشابهات خارجی خود را داشته ، بلکه در بسیاری از موارد نیز در جهاتی از آنها پیشی گرفته است.
امروزه این شرکت و مجموعه تولیدی آن قادر است بیش از 200 نمونه تولید شده خود را که همگی آنها در بازار مصرف جایگاه صنعتی خود را یافته است ، توانمندانه تولید و عرضه نماید.


شرکت دکاموندفعالیت ها :
پاره ای از سازمان ها و شرکت هایی که این شرکت توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت با آنها فعالیت مستمری داشته باشد ، اختصارا به شرح ذیل حضورتان معرفی می گردند :
ارتش جمهوری اسلامی ایران
هلال احمر جمهوری اسلامی ایران                                                                     
سازمان امداد و اوژانس کشور
سازمان زندانها
صنایع میلاد
شرکت والعصر
شرکت فخر ایران
شرکت ابهر بافت
شرکت ایرا دوخت گستر
شرکت آدینه گستر
شرکت عیسی
شرکت کمک پا
شرکت زرپود

طرحهای در دست اقدام :
از جمله طرحهای در دست اقدام این شرکت می توان به سه طرح ذیل اشاره نمود :
1- توسعه خط دوم تولید شرکت در زمینه تکمیل کالاهای تکمیلی و تولید انواع پوشاک ضد اب ، کیسه خواب ، انواع چادرهای امدادی و سایر موارد ، به منظور افزایش قابلیت شرکت در زمینه اشتغال زایی.

2- ایجاد خط تکمیل محصولات تولیدی شرکت که قابلیت چاپ در سطوح مختلف را دارند ، به شکلی که پس از تولید انواع پارچه های بنری بتوان با قبول سفارشات ، انواع بیلبوردهای تبلیغاتی را چاپ نمود.
3- شرکت با توجه به اطلاعات به دست آورده به این نتیجه رسیده است که جهت افزایش توانایی خود در زمینه رقابت اقتصادی با رقبای داخلی و خارجی باید قیمت تمام شده محصولات خود را تا سطح ممکن کاهش دهد ، در این راستا از طرح های بسیار مهم شرکت ایجاد یک خط تولید گسترده می باشد به نحوی که کلیه مراحل بافندگی ، رنگرزی و چاپ ، کوتینگ در یک مکان صورت گیرد تا هزینه تولید تا حد امکان کاهش یابد .

توان تولید :

توان تولید شرکت در سال در یک شیفت کاری بالغ بر 3000000 متر مربع انواع پارچه های کوت شده می باشد.
سیستم فروش شرکت بر پایه دریافت سفارش پایه گذاری شده است .

محصولات

 

مصارف کیسه بوکس - تشک های ورزشی

چادر مسافرتی

 ادامه مطلب ....

 

 

معرفی یک محصول این شرکت:

پانچو ، البسه ضد آب و گاز
پانچو

شنل یا پانچو : از این پوشش برای هوای بارانی استفاده می شود و پارچه آن ۱۰۰٪ ضد آب و بادگیر است. این شنل کاملا گشاد بوده و طوری طراحی شده است که کوله پشتی را هم می توان زیر آن پنهان کرد. بلندی آن معمولا تا سر زانو و دارای کلاه است.پانچو وسیله ای است که قابلیتهای استفاده زیادی دارد و در تمام مراحل سفر میتوان از آن استفاده کرد. همچنین برای حفظ اتومبیل و یا قایق نیز کاربرد دارد. میتوان از آن به عنوان بارانی، زیرانداز، چادر برای سرپناه، بادبان قایق، جمع کننده آب و غیره استفاده کرد.

موارد مصرفی:در ارتش جهت پوشش سربازهای نگهبانی و در باغات و مناطق کشاورزی که از آبیاری بارانی استفاده می کنند.

 

 

از مهم ترین خواص البسه و محصولات نظامی دکاموند می توان موارد ذیل را نام برد :

آنتی باکتریال ، ضد قارچ و ضد ویروس

کاهش بوهای نامطبوع

آنتی استاتیک

حفظ توازن بیولوژیکی پوست و طراوت بهداشتی محصول در جریان فعالیتهای جسمی ، ورزشی و نظامی

پایداری خواص فوق  حتی پس از 10 بار شستشو

عدم ایجاد حساسیت

آدرس کارخانه :کرج ،جاده ماهدشت (مرد آباد) ، بعداز محمدشهر ، خیابان فردوسی ، سمت راست انتهای خیابان دوم باغ ساسانی.

آدرس پستی: کرج ، جاده ماهدشت ، بعد از محمدشهر ، جنب مسجد یزدی ها ، انتهای خیابان شهید آهویی باغ ساسانی.کد پستی: 3184735566

وب سایت: www.decamond.ir

X