منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378164
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

جايزه جهاني كيفيت براي اولين بار به يك شركت ايراني تعلق گرفت

منتخب مجمع كسب و كار اروپا ، جايزه جهاني كيفيت براي يك شركت ايراني

 

جايزه جهاني «كيفيت محصول و مديريت» مجمع كسب و كار اتحاديه اروپا به شركت ايراني «ايحاگستر شمال» بزرگ‌ترين شركت چاپ و بسته‌بندي خاورميانه اعطا شد. گردهمايي اهداي جايزه جهاني كيفيت به يكي از بزرگ‌ترين كارخانجات بسته‌بندي و چاپ كشور روز گذشته با حضور جان ويليام نيتينگ مديركل مجمع كسب و كار اروپا ، محمدعلي حقي مديرعامل شركت ايحاگستر شمال، غلامرضا مصباحي‌مقدم رييس كميسيون برنامه و بودجه مجلس، اكبر تطهيري‌مقدم نماينده كارفرمايان ايران در سازمان بين‌المللي كار (ILO) و جمعي از فعالان اقتصادي برگزار شد.

رها كردن بازار ايران به ضرر اروپاست

غلامرضا مصباحي‌مقدم، رييس كميسيون برنامه و بودجه مجلس در اين مراسم اظهار داشت: ما در شرايطي قرار داريم كه شعار سالمان حمايت از توليد ملي، كار و سرمايه ايراني است، اين شعار را مقام معظم رهبري مطرح كرده‌اند آن هم در شرايطي كه ما در تحريم‌هاي بي‌منطق و بي‌دليل قرار داريم.

وي انگيزه خود از حضور در اين واحد توليدي را حمايت از توليد ملي، كار و سرمايه ايراني عنوان كرد و گفت: كساني كه بي‌منطق و بدون دليل تحريم‌هايي به ما تحميل مي‌كنند بايد به بشريت پاسخگو باشند.

نماينده تهران افزود: نخبگان ايران هم‌اكنون در داخل كشور و در اروپا و آمريكا مطرح هستند، اين بلوغ و نخبگي مي‌تواند در اختيار جهان قرار گيرد اما رويكرد دشمني با ايران باعث شده عداوت بي‌دليلي با كشور شكل بگيرد.

مصباحي‌مقدم اضافه كرد: قبل از انقلاب كه شاه مقدرات ايران را با آمريكا گره زده بود، پروژه هسته‌اي بوشهر توسط آلماني‌ها كليد زده شد اما در آن زمان هيچ كس نگفت كه بايد متوقف شود و انرژي اتمي نبايد به ايران داده شود.

رييس كميسيون برنامه و بودجه اضافه كرد: اما پس از انقلاب اعلام شد پروژه هسته‌اي ايران بايد متوقف شود.

وي با بيان اينكه بنا به تاييد مسوولان آژانس انرژي هسته‌اي در ايران هيچ نشاني از انحراف به سمت توليد سلاح هسته‌اي وجود ندارد، تاكيد كرد: ما مي‌خواهيم در قلمرو توليد انرژي، دانش پزشكي و... از اين فناوري استفاده كنيم.

مصباحي‌مقدم ادامه داد: ما راه مقاومت را مبتني بر توليد دانش‌بنيان در پيش گرفته‌ايم اكنون 120 بنگاه دانش‌بنيان در كشور فعاليت دارند و مي‌رود تا به 20 هزار واحد گسترش پيدا كند.وي ادامه داد: ما با رشد 11 برابري علمي در جهان مواجهيم و تحريم‌ها سبب مي‌شود علمي‌تر كار كنيم.اين استاد اقتصاد دانشگاه خاطرنشان كرد: ما در آينده نزديك مركز مراجعه ملت‌ها و كشورهاي اطراف خود براي تامين دارو، فناوري‌هاي نو و پزشكي خواهيم بود.

مصباحي گفت: تصور مي‌كنم اگر اتحاديه اروپا بخواهد تحريم‌ها را ادامه بدهد ما ضرر نكرده‌ايم، سليقه مصرف ايراني اگر عوض شود شايد هرگز ديگر برنگردد.

وي اين را هشداري به دولت‌هاي اروپايي دانست و تاكيد كرد: ما از در دوستي درآمده‌ايم و اگر دولت‌هاي اروپايي هم اينگونه رفتار كنند منافع دو سويه حفظ خواهد شد.

مصباحي‌مقدم خطاب به جان نيتينگ، مديركل مجمع كسب و كار اروپا كه براي اهداي جايزه جهاني كيفيت به صنايع بسته‌بندي و چاپ ايحاگستر شمال در اين گردهمايي حضور داشت، گفت: به همكاران خود بگوييد ايران كشوري فرهيخته با سرمايه‌هاي گسترده و بازار گسترده توليد و مصرف است و رها كردن چنين بازاري به نفع آنان نخواهد بود.

ايجاد اشتغال در بخش صنعت

همچنين اكبر تطهيري‌مقدم، نماينده كارفرمايان ايران در سازمان بين‌المللي كار (ILO) گفت: ايران از 55 سال قبل حركت به سمت صنعتي شدن را آغاز كرده است و در اين زمينه از همان زمان به آمريكا و انگلستان وابسته بود. وي گفت: اين در حالي است كه از بيش از 30 سال قبل صنعت ايران به سمت كشورهاي اروپايي حركت كرد كه اين امر هر چند هزينه‌هاي سنگيني را براي كشور در پي داشت، اما مورد استقبال توليدكنندگان واقع شد. وي تصريح كرد: با اين تغيير صنعتگران ايراني انتظار داشتند كه كشورهاي اروپايي در هر شرايطي آينده صاحبان صنايع در ايران را دچار مشكل نكند و به ارتباط گسترده خود با آنان ادامه دهند.

تطهيري‌مقدم با جدا دانستن صنعت از سياست بيان كرد: بسياري از صنعتگران ايراني سرمايه‌هاي خود را به صورت ارز در اختيار كشورهاي اروپايي قرار دادند و در ازاي آن تكنولوژي اروپا را وارد ايران كردند.

وي ادامه داد: به عنوان بخش‌خصوصي صنعت ايران از نمايندگان مجلس و دولت انتطار داريم تا مسيرهاي اقتصادي امني را براي ادامه حيات ماشين‌آلاتي كه از كشورهاي اروپايي وارد شده است، ايجاد كنند.

در اين مراسم ‌سيدمحمد موسوي، رييس خانه صنعت كاران ايران نيز خطاب به مديركل مجمع كسب و كار اروپا خواهان همكاري اتحاديه اروپا با بخش‌خصوصي ايران در عرصه مبادلات اقتصادي شد.

وي گفت: ما به‌طور جد براي پيشرفت مقتدرانه خواستار آن هستيم تا در كنار كشورهاي ديگر قرار بگيريم و براي اين امر احتياج به تكميل دانسته‌هاي خود با كمك ساير كشورها داريم. موسوي با اشاره به اينكه اگر آنان به ما كمك نكنند، صنعتگر ايراني راه خود را خواهد رفت، تاكيد كرد: صنعتگران ما نشان داده‌اند كه در بسياري از موارد بالاتر از استانداردهاي بين‌المللي عمل كرده‌اند و در عين محدوديت به پيشرفت‌هاي قابل توجهي دست يافته‌اند. محمدعلي حقي، مديرعامل ايحاگستر شمال نيز در اين مراسم گفت: من قطعه كوچكي در اين درياي گسترده هستم و اگر پشتوانه و حمايت‌هاي مادي و معنوي و اجتماعي كشور نبود اين موفقيت به دست نمي‌آمد.وي افزود: ما انسان‌ها وجه اشتراك زيادي داريم، چرا بايد روي اختلافاتمان تكيه كنيم.حقي ادامه داد: در نقطه‌اي به‌نام نياز وجه اشتراك داريم؛ تامين‌كننده نياز به فروش و تامين‌كننده نياز به خريد.

وي گفت: در كنار اين وجوه اشتراك مهم‌ترين آن وجه اشتراك انسان بودن است.

مديرعامل ايحاگستر شمال با بيان اينكه مي‌خواهيم نياز به ارتباط با دنياي خارج داشته باشيم، ادامه داد: ارتباط اقتصادي بايد مبرا از مسايل سياسي باشد.

وي افزود: شخصيت‌ها و حرمت‌ها بايد حفظ شود و ايراني‌ها براي اثبات و تكميل يك ايده اثبات كرده‌اند توانمندي خوبي دارند.

در پايان اين مراسم جايزه «كيفيت محصول و مديريت» مجمع كسب و كار اتحاديه اروپا توسط جان نيتينگ، مديركل مجمع كسب و كار اتحاديه اروپا به شركت ايحاگستر شمال اعطا شد.گفتني است قرار بود اين مراسم با حضور مهدي غضنفري، وزير صنعت و معدن و مقامات استاني برگزار شود كه وي و هيچ يك از مقامات استاني در مراسم اهداي اين جايزه بين‌المللي به يك شركت ايراني حضور نيافتند.

جديدترين تغييرات نرخ بيكاري كشور

|مهر| جديدترين تغييرات نرخ بيكاري و اشتغال كشور حاكي از تجمع بيكاران در شهرها، بيكاري 40 درصدي براي زنان 15 تا 24 ساله و بيكاري يك ميليون زن و 2/2 ميليون نفر مرد در بهار امسال است.

بررسي جديدترين آمار ارايه شده از سوي مركز آمار ايران در زمينه وضعيت مشاركت اقتصادي در شهرها و روستاها و همچنين اشتغال در سطوح مختلف سني نشان مي‌دهد كه با وجود 3/17 ميليون نفر از جمعيت فعال كشور در شهرها نرخ مشاركت در اين بخش 1/37درصد و كمتر از روستاهاي كشور است.هم‌اكنون 1/7 ميليون نفر در روستاهاي كشور جزو جمعيت فعال شناخته مي‌شوند كه با اين حال نرخ مشاركت اقتصادي كشور در روستاها به ميزان 2/41 درصد و 1/4 درصد بيشتر از شهرهاست. به صورت كلي نرخ مشاركت اقتصادي در كل كشور طي بهار امسال 2/38 درصد اعلام شد.

نرخ بيكاري جمعيت 10ساله و بيشتر كشور در شهرها كه تقريبا با وضعيت جمعيت 15 ساله‌ها و بيشتر يكسان است، طي بهار 91 به ميزان 9/14 درصد معادل 5/2 ميليون نفر و در روستاها به ميزان هشت درصد معادل 566 هزار نفر برآورد شده است. نرخ بيكاري كل كشور در سه ماهه ابتداي سال‌جاري به ميزان 9/12 درصد و تعداد كل افراد بيكار نيز بيش از 1/3 ميليون نفر اعلام شد.

يك توضيح ؛ يك پاسخ

در پي درج مطلبي در روزنامه جهان‌صنعت مورخ 31/5/1391 تحت عنوان «واكنش بهمني به دغدغه خودروسازان/ مخالفت بانك مركزي با دادن تسهيلات» روابط عمومي بانك مركزي توضيحاتي را ارسال كرده است كه در پي مي‌آيد:در مطلب فوق عنوان گرديده است: گويا در جلسه‌اي كه با حضور خودروسازان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شده، محمود بهمني، رييس كل بانك مركزي پس از شنيدن صحبت‌هاي خودروسازان در مورد مشكلات نقدينگي و افت توليد، اين جمله (بهتر، ترافيك كمتر مي‌شود) را گفته است.

ضمن تكذيب مطلب فوق خاطرنشان مي‌سازد همان‌طور كه در متن نيز اشاره شده است نگارنده از صحت نقل‌قول به نوعي ابراز ترديد نموده و با ذكر عبارت «گويا...» تزلزلي بر ادعاي خويش وارد نموده است.

خواهشمند است دستور فرمايند مراتب فوق جهت روشن شدن ذهن خوانندگان گرامي، طبق قانون مطبوعات در آن روزنامه منتشر گردد.

«جهان‌صنعت»: گزارش مورد نظر بر گرفته از سايت پرشين‌خودرو بود. همان‌طور كه در پاراگراف پنجم اين گزارش مشاهده مي‌شود، ذكر شده كه سايت پرشين‌خودرو نوشت: گويا در جلسه‌اي كه با حضور خودروسازان برگزار شده... نگارش واژه گويا كه واژه‌اي مصطلح در گزارش‌هاست بيانگر عبارتي محاوره‌اي است به اين معنا كه نقل واقعه يا حادثه‌اي يا گفتاري كه اتفاق افتاده از زبان ديگران با اين واژه آغاز مي‌شود كه لزوما به معناي نفي ماجرا يا تزلزل ادعاي گوينده به مخاطب نيست.روابط عمومي بانك مركزي سخنان بهمني درخصوص كاهش نقدينگي و افت توليد خودروسازان را از اساس تكذيب مي‌كند و معتقد است كه بهمني نگفته «بهتر، ترافيك كمتر مي‌شود.»

اثبات صحت و سقم اين سخنان بر عهده سايت پرشين‌خودرو است و «جهان‌صنعت» هم اميدوار است كه اين سخنان از اصل و پايه كذب باشد و رييس كل بانك مركزي اصلا چنين ديدگاهي نسبت به توليد و صنعت خودروسازي كشور نداشته باشد. ما هم بنا را بر اين مي‌گذاريم متوليان بانكي كشور از جمله جناب بهمني با حمايت بي‌دريغ از صنايع، مشكلات فعلي را كه بي‌درنگ اگر فكري به حال آن نشود توليد را از پاي در مي‌آورد؛ حل كنند.

منبع : روشنامه صنعت

نفيس كاران

اينم وب سايت اين شركت: كليك كنيد


 

عصاره زعفران اختراعي جديد در صنعت غذا

 به گزارش گروه اينترنتي رهروان ولايت، زعفران محصولي ناب و البته بسيار گران. اين كالا مانند جواهري ايران را در ميان كشورهاي ديگر ممتاز كرده است. از ديرباز اين محصول، با عطر و طعم عالي كمك حال كدبانوي خانه در تهيه غذاهاي لذيذ بوده است.

اما گران بودن اين محصول ارزشمند باعث شده تا بسياري از خانواده ها با هزينه زياد آن را تهيه كنند و يا در مهماني هاي به خصوص از آن استفاده كنند.

امروزه در ايران شركت هاي توليد كننده مواد غذايي، به دنبال راه حلي براي استفاده هر چه بيشتر خانوارها از اين محصول هستند و براي حل معضل گراني اين كالاي خوشمزه و ارزشمند در تلاشند تا كالايي را وارد بازار كنند كه هم مقرون به صرفه باشد و هم تمامي خصوصيات زعفران ناب ايراني را داشته باشد.

شركت اليت كه پيش از اين با محصولاتي همچون انواع سوپ هاي آماده از قبيل: سوپ جو، مرغ، قارچ، سبزيجات، مرغ و ذرت، جو و گوجه فرنگي و جوانه گندم و همچنين انواع پوره هاي غذايي و دسر ها،  گامي بزرگ را در تهيه انواع غذاهاي حاضري پيموده بود، عصاره زعفران را اختراع كرده كه مهمترين ويژگي آن علاوه بر داشتن رنگ و بو و طعم استثنايي، قيمت مقرون به صرفه آن مي باشد. عصاره زعفران اين شركت كه همان زعفران طبيعي است در بسته هاي ۸ عددي به بازار عرضه شد و با توجه به كيفيت بالا توانست به سرعت جاي خود را در آشپزخانه ها باز كند و نگراني خانواده ها را از بابت گراني اين محصول لذيذ برطرف نمايد.

از ديگر خصوصات اين چاشني لذيذ اين است كه با استفاده هرعدد عصاره زعفران در غذا ديگر نيازي به استفاده از نمك و ادويه در غذا نيست و كدبانوي خانه مي تواند بدون دغدغه غذايي سالم و خوش عطر را طبخ نمايد.

چهارشنبه اول 6 1391 14:10

 

http://www.shahsavand.com/images/Logo.gif

شركت شاهسوند در سال 1372 به منظور تامين بخشي از نياز بازار محصولات غذايي كشور تاسيس گرديد. در ابتدا اين شركت با واردات، بسته بندي و توزيع انواع چاي فعاليت خود را آغاز نمود. شاهسوند با سرلوحه قرار دادن توليد محصولات با كيفيت و سالم، سبد محصولات خود را گسترش داده و با بهره گيري از دانش متخصصان خود و نيز ماشين آلات مدرن توانسته است در صنعت غذاي كشور جايگاه ويژه اي براي خود فراهم نمايد.


هم اكنون اين شركت با توليد 17 گروه محصولات غذايي يكي از معتبرترين توليد كننده هاي صنعت غذاي كشور مي باشد. در سال 1390 با هدف توسعه سازمان، هولدينگ شاهسوند با زيرگروه هاي شاهسوند زرين، شاهسوند پخش فراز و شركت آتي، فعاليت خود را بصورت حرفه اي تر گسترش داد. در حال حاضر اين شركت محصولات خود را با نام هاي تجاري شاهسوند، طابران، آتي، الون (Eleven) ، فارمد و گلايل به بازار عرضه مي نمايد

http://www.shahsavand.com/Banners/201273113815656L.jpg

محصولات اين شركت:


  

 

كارخانه :
آدرس :
مشهد - شهرك صنعتي طوس - بلوار تلاش جنوبي - شماره ۱۹۳
صندوق پستي : ۵۴۱ - ۱۵۷ / ۹۱۸۹۵
تلفن : ۴ الي ۲۲ ۲۱ ۵۴۱ - ۰۵۱۱
فكس : ۲۵ ۲۱ ۵۴۱ - ۰۵۱۱

وب سايت:http://www.shahsavand.com

چهارشنبه یازدهم 5 1391 5:49

شركت كدبانو، توليد كننده محصولات دلپذير، در سال 1328 فعاليت خود را در زميني به مساحت 17500 متر مربع واقع در 57 كيلومتري شهر تهران و در حومه شهرستان كرج آغاز نمود.

در بدو تاسيس، فعاليت اين شركت تنها در زمينه توليد چند نوع كمپوت و مربا خلاصه مي شد. با گسترش فعاليت هاي شركت براي اولين بار در ايران، موفق به توليد مرباي بدون قند شد و توليدات ديگري نيز از قبيل انواع سس هاي سرد (مايونز و سس هاي سالاد)، سس هاي گرم (انواع كچاپ تند و معمولي) و انواع محصولات كنسروي غير گوشتي (مايه ماكاروني، خوراك لوبيا چيتي و غيره) نيز به توليدات اين شركت اضافه شد.

اين شركت از لحاظ افزايش حجم توليد ساليانه و تنوع محصولات، از پيشگامان صنايع غذايي بوده و همواره سعي بر آن داشته كه محصولات خود را با حفظ معيارهاي كيفي و با استفاده از مرغوبترين مواد اوليه و رعايت بهترين روش هاي توليدي به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه نمايد و حاصل تلاش و كوشش مداوم كادر متخصص اين واحد توليدي، دريافت بيشترين نشان استاندارد در گروه شركت هاي مشابه از سوي موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي كشور بوده است.

شركت كدبانو در روز جهاني استاندارد به عنوان شركت نمونه انتخاب شده و موفق به دريافت لوح زرين برتر از سوي موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديده است.

شركت كدبانو مجموعه متنوعي از محصولات غذايي را با برند دلپذير، به بازار عرضه نموده كه علاوه بر توزيع كالا در داخل كشور، توليدات خود را به كشورهاي اروپايي، آسيايي و آسياي ميانه نيز صادر مي نمايد. رشد مداوم فروش ساليانه داخلي و خارجي نشان از كيفيت بالا و محبوبيت توليدات اين شركت در ميان مصرف كنندگان دارد.

از جمله افتخارات شركت كدبانو دريافت گواهي نامه هاي مديريت و مهندسي صنايع غذايي، يكصد برند برتر، واحد توليدي نمونه، قهرمانان صنعت، ايزو، بسته بندي برتر، قهرمانان صنعت 1387 و 1388، بهترين نام تجاري، بيست برند برتر كشور، سيب طلايي، دكتر هدايت، مديريت بازاريابي، مديريت فروش و جايزه كيفيت تامين كننده برتر مي باشد.

شركت كدبانو اميدوار است با گسترش روزافزون سطح تخصصي در كادر علمي و فني و تلاش جمعي كاركنان زحمتكش، در جهت بالا بردن مستمر كيفيت محصولات خود و جلب رضايت مداوم بيشتر مصرف كنندگان محصولات دلپذير، گام هاي موثرتري بردارد.


محصولات:

براي ديدن محصولات اين شركت كليلك كنيد
دفاتر فروش وارتباط با اين شركت:

دفتر بازاريابي محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، دفتر بازاريابي شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي:1387683817
تلفن: 021 61939802
فكس: 021 66808770


بخش ارتباط با مصرف كنندگان و روابط عمومي و خدمات مشتريان

تلفن: 021 66808262


كارخانه دلپذير

كرج، كيلومتر پانزده جاده ماهدشت، بعد از عباس آباد، خيابان هاتف، خيابان كدبانو، كارخانه دلپذير

صندوق پستي: 31685153
كد پستي: 3178856311
تلفن: 026 36308100 - 4
فكس: 026 36304181


بخش توزيع و پخش - شركت پخش پگاه

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، كوچه روزبه، پلاك يك، شركت پخش پگاه

كد پستي: 1387683817
تلفن: 021 66806496 - 9     021 66806500
فكس: 021 66808807


بخش صادرات محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، بخش صادرات شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي: 1387683817
تلفن: 021 61939822
فكس: 021 66808770


بخش كيترينگ محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، بخش كيترينگ شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي: 1387683817
تلفن: 021 61939815
فكس: 021 66808770

ليست قيمت محصولات كيترينگ براي فروش مستقيم به فروشگاه هاي عرضه غذاي گرم و سرد در ذيل آمده است. جهت سفارش اينترنتي محصولات كيترينگ دلپذير، لطفا با توجه به جدول مذكور، درخواست خود را با ذكر تعداد و آدرس محل تحويل، از طريق فرم ذيل ارسال فرماييد.

نام و توضيحات محصول

قيمت (ريال)

مايونز - گالن 7.400 گرم

191.900

كچاپ - گالن 8.700 گرم

137.865

سس كچاپ - 20 گرم استيك تك نفره 200 عددي

86.000

سس هزارجزيره - 20 گرم استيك تك نفره 200 عددي

119.500

سس فرانسوي - ساشه تك نفره 200 عددي

114.500

فاصله زماني ثبت سفارشات تا زمان تحويل كالا 48 ساعت خواهد بود. تحويل كالا تنها پس از همامنگي با سفارش دهنده از طريق تلفن ثبت شده، انجام خواهد پذيرفت.
تسويه كليه سفارشات به صورت نقدي و در زمان تحويل كالا صورت مي گيرد.
مشتري موظف به تاييد سالم بودن كالا از لحاظ ظاهري، در هنگام تحويل از مامور پخش است. بديهي است تعويض و مرجوعي كالا به غير از مسائل خاص امكان پذير نخواهد بود.

وب سايت:http://kadbanooco.com

سه شنبه دهم 5 1391 5:27

گروه توليدي مهرام (سهامي عام) در سال 1349 تأسيس و در سال 1352 در شهر صنعتي البرز قزوين به بهره برداري رسيد. توليدات مهرام با شش نوع محصول آغاز شد و سس مايونز در راس محصولات توليدي قرار گرفت. كارخانه مهرام در زميني به مساحت 11 هزار متر مربع در شهر صنعتي البرز قزوين با سالن هاي توليد مجزا راه اندازي شد و اينك داراي بيش از 370 نفر پرسنل و پروانه بهره برداري 267 تن مي باشد. مهرام در طي ساليان متمادي با تلاش و پشتكار به تنوع محصولات خود افزوده است و در حال حاضر شركت مهرام به عنوان يك گروه توليدي شناخته شده و مطمئن در بازار مواد غذايي ايران مي باشد كه از چندين شركت زير گروه تشكيل گرديده است. در حال حاضر ليست محصولات مهرام بشرح زير مي باشد:


سس مايونز، مايونز با طعم ليمو، مايونز چيلي، مايونز كم چرب، سس الويه، سس هزار جزيره، سس ساندويچ، سس فرانسوي، سس گوجه فرنگي (كچاپ)، كچاپ تند، سس باربيكيو، رب گوجه فرنگي، رب انار، خردل، خردل ملايم، عسل، زيتون، انواع مربا، انواع شور و ترشيجات، سركه، آب ليمو، آب نارنج و انواع كنسرو. در چندين سال اخير گروه توليدي مهرام گام هاي بزرگي به سوي كسب استانداردهاي بين المللي از جمله ISO 9001/2000 و HACCP و تغيير بازارهاي جهاني برداشته است و در اين راستا موفق به دريافت گواهينامه ها و نيز جوايزي شده است.


كه اين مهم با تلاش مستمر در شناسايي شرايط محيطي، استراتژي مناسب و اصلاح ساختار دروني حاصل گشته است. كليه كاركنان مهرام همواره سعي خود را در حفظ تضمين كيفيت محصولات به كار مي بندند و با شعار (هميشه حق با مشتري است) سعي در حفظ وفاداري مصرف كنندگان دارند.


اين شركت در سال 1385 با انجام مطالعات و پژوهش هاي بازاريابي و درك دقيق نيازهاي روز مصرف كننده ايراني، گامي موثر در ارايه محصولات متنوع در بسته بندي هاي جديد با هدف استفاده آسان مبتني بر علم طراحي صنعتي برداشت و در سال 1386 نيز اين مسير را با توليد محصولاتي چون سس سالاد الويه و افزايش تنوع خانواده سس هاي مايونز، همچنين ورود مجدد سس هاي گوجه فرنگي (كچاپ و كچاپ تند) در بسته بندي جديد، انتظارات بر حق مردم ايران را نسبت به اين برند محبوب پاسخ داده است.

محصولات اين شركت:

 سس گوجه فرنگي مهرام
 مايونز مهرام
 درسينگ مهرام
 مربا و عسل مهرام
 ترشي و زيتون مهرام
 كنسرو مهرام
 رب مهرام
 سركه و آبليموي مهرام


سه شنبه دهم 5 1391 5:8
X