منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 371621
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

معرفي

شركت معدني املاح ايران در سال 1363 باهدف اكتشاف، استخراج و فرآوري نمكهاي صنعتي بخصوص سولفات سديم و كلرور سديم تاسيس شد.
اين شركت در سال 1375 در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذيرفته شد و به شركت سهامي عام تبديل گرديد.
اين شركت يكي از اعضاي انجمن صنفي توليد كنندگان نمك تصفيه ايران ميباشد

اين شركت در حال حاضر داراي سيستم مديريت يكپارچه (IMS) شامل :
1- ISO 9001:2008 در زمينه مديريت كيفيت
2- ISO 14001:2004 در زمينه مديريت محيط زيست
3- ISO 18001:2007 در زمينه مديريت ايمني و بهداشت حرفه اي
از شركت ACS انگلستان در هر دو مجتمع گرمسار و اراك مي باشد.
شركت معدني املاح ايران همچنين داراي گواهينامه ايمني و بهداشت مواد غذايي
(HACCP, ISO 22000:2005) از همان شركت ACS انگلستان مي باشد.

شركت معدني املاح ايران در سال 1385 از طرف وزارت صنايع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتي و در سالهاي 1386 و 1388 از طرف سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران بعنوان واحد نمونه كيفي در سطح ملي شناخته شد.

اين شركت حال حاضر داراي گواهينامه تاييد صلاحيت آزمايشگاه در سطح كشور در زمينه آزمايشات مختلف نمك و سولفات سديم از طرف سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ميباشد

دفتر مركزي: تهران - خيابان سيد جمال الدين اسد آبادي - خيابان 64 - پلاك 29
كد پستي: 1436995181
تلفن: 88067828-30
فكس: 88037020
E-mail: info@amlah.com

وبسايت:http://www.amlah.com

كارخانه شماره 1 : - مجتمع توليد پودر سولفات سديم و نمك تصفيه شده گرمسار - كيلومتر 35 جاده سمنان
تلفكس: 2-2060 و 2908 و 3194(0232454 )

- كارخانه شماره 2:مجتمع توليد پودر سولفات سديم- اراك
كد پستي :1155
تلفكس:
3688115(0861)

 

 

يکشنبه هشتم 5 1391 9:39

http://www.piazar.com/images/piazar_03.gif

تاريخچه تاسيس و فعاليت شركت


شركت سهامي پياز و سبزي خشك كني در سال ۱۳۴۸ تاسيس و با شماره ۱۳۴۸۰و در تاريخ ۲۸/۷/۱۳۴۸در اداره ثبت شركتهاي تبريز به ثبت رسيد. در مرداد ماه سال ۱۳۵۱ با اخذ مجوز شماره ۳۱۴۳۵۰از وزرات اقتصاد مورد بهره برداري قرار گرفته و با توليد ساليانه ۵۲۵ تن پياز خشك و ۱۶۰ تن سبزيجات خشك فعاليت خود را آغاز نمود. در سالهاي بعد تا سال مورد گزارش پروانه هاي بهره برداري توليد ۱۶۹ تن پودر سير، ۱۵ تن چاشني ماست و خيار، ۳۰۰ تن پودر كتلت گياهي ، ۱۵۰ تن پودر سيب زميني ، ۱۰۰ تن س.پ آماده، ۲۰۰ تن پودر نان سوخاري ، ۱۵۰ تن پودر آماده براي كتلت گوشتي ، ۷۵۰ تن پروتئين گياهي سويا، ۸۰۰ تن پودر آب گوجه فرنگي ، ۸۰۰ تن پودر آب پنير ، و ۶۰۰ تن پودر انواع آب ميوه در سال به پروانه هاي اوليه اضافه گرديده و توليد شده است.در سال ۱۳۵۲ نام شركت به شركت سهامي خاص كشت و صنغت پياذر تغيير نام داده و در سال ۱۳۸۲ طي مجمع عمومي فوق العاده، نام شركت به كشت و صنعت پياذر و نوع شركت از سهامي خاص به سهامي عام تغيير يافت تا مقدمات پذيرش در سازمان بورس اوراق بهادار تهران فراهم آيد.

 


موضوع فعاليت شركت
موضوع فعاليت شركت طبق ماده3 اساسنامه شركت كه منطبق با اساسنامه نمونه شركتهاي بورس تدوين و تصويب شده است به طور خلاصه عبارت است از : ايجاد خط توليد خشك كني محصولات كشاورزي ، ايجاد خط توليد تهيه پودر محصولات غذائي و كشاورزي، ايجاد خط توليد بسته بندي محصولات غذائي و كشاورزي و ساير مبادلات مورد لزوم شركت.
هدف از تاسيس شركت روش خشك كني در صنايع غذايي يكي از بهترين روشهاي نگهداري مواد غذائي است كه در اين روش هزينه عمل آوري نسبت به ساير روشها كمتر بوده و پس از عمل آوري نگهداري محصولات نيازي به تاسيسات برودتي و سردخانه و غيره ندارد و محصولات در انبار مناسب قابليت نگهداري را دارند.
يكي ديگر از اولويتهاي روش خشك كني نسبت به ساير روشها كاهش شديد وزن و حجم محصولات است كه اين امر در مسائل ترابري و حمل ونقل و در زمينه حجم اشغالي انبارها خبلي مقرون بصرفه مي باشد. شركت پياذر كليه سبزيجات برگي وغده اي را پس از انجام مراحل جداسازي مواد زائد(ساقه اضافي يا پوست مواد خارجي) شستشو در دفعات متعدد - خرد كني - بلانچينگ - خشك كرده و پس از كنترل كيفي و بازبيني نهائي بصورت خالص يا بصورت مخلوط بسته بندي كرده و جهت مصارف صنعتي در كارخانجات صنايع غذائي بعنوان مواد اوليه بصورت فله و جهت مصرف در آشپزخانه هاي منازل بصورت بسته بنديهاي كوچك به بازارهاي داخل و خارج عرضه مي نمايد.نظر بر اينكه شركت پياذر هم در داخل و هم در خارج از كشور بعنوان توليد كننده محصولات خشك غذائي با مارك آسان شهرت خوبي داشته و دارد لذا در سالهاي اخير در امر توسعه كارخانه، اقدام به خريد سيستم خشك كني اسپري دراير شده كه با نصب و راه اندازي سيستم مذكور امكان خشك كني انواع مايعات منجمله : شير - آب پنير - كشك و ساير فراورده هاي لبني و آب ميوه جات و ساير مواد غذائي كه به شكل مايع مي باشند امكان پذير شده است كه در سال 83 توليد آزمايشي انجام شد و حتي تناژي از محصولات به بازار مصرف ارسال گرديد.

 


انتخاب محل شركت و مركز اصلي شركت

شركت كشت و صنعت پياذر در منطقه خوش آب و هوائي به نام خسروشهر كه از لحاظ كاشت و داشت و برداشت انواع سبزيجات و بخصوص پياز در آذر بايجان حائز اهميت است واقع گشته كه در اين منطقه عمدتا محصولات كشاورزي با آب چاه عميق و نيمه عميق آبياري مي گردد و مشكل آب در اين منطقه، محسوس نمي باشد. اين شركت در فاصله حدود 25 كيلومتري ضلع جنوبي تبريز در جاده خسروشهر واقع گشته كه اين منطقه از لحاظ كشاورزي سيب زميني در منطقه آذربايجان حائز اهميت بوده و از لحاظ كاشت سير، رتبه اول را دارد. عمده سبزيجات برگي مصرفي كارخانه از منطقه حكم آباد شهرستان تبريز كه حداكثر 30 كيلومتر از كارخانه فاصله دارد كاشت مي شود و بخشي از سبزيجات برگي مورد نياز كارخانه در زمينهاي اطراف كارخانه توسط كشاورزان بومي كاشت مي شود و بطور كلي حدود ۹۰ در صد مواد اوليه مورد نياز كارخانه به شعاع ۳۰كيلومتري كارخانه كاشت مي شود كه اين امر موجب شده هزينه حمل مواد اوليه تا كارخانه كاهش يابد و امكان تهيه مواد اوليه با كيفيت خوب و مناسب بموقع انجام گيرد.

در منطقه به شعاع 30 كيلومتر، هفت واحد بزرگ لبنياتي منجمله : پگاه تبريز واقع است كه آب پنيرهاي حاصل از پروسه توليد پنير واحدهاي مذكور با هزينه حمل ناچيز و در حداقل زمان ، قابليت دسترسي دارند و باغات ميوه و صيفي جات منطقه نيز شهرت خوبي دارد كه در آينده از اين امكانات جهت توليد پودر آب گوجه فرنگي و پودر ميوه استفاده خواهد شد.

كارخانه در كنار ريل راه آهن تبريز - تهران واقع شده است كه در آينده در صورت افزايش ظرفيت توليد ، مي توان از حمل و نقل ريلي استفاده كرد كه نسبت به حمل و نقل جاده اي مقرون به صرفه مي باشد.

مركز اصلي شركت نيز در نزديكي خسروشهر و در ۲۴ كيلومتري جنوب غربي تبريز واقع شده است.

 

محصولات اين شركت:

  • ادامه مطلب
يکشنبه هشتم 5 1391 9:31

معرفي گروه صنعتي مينو

 

گروه صنعتي مينو با همت والاي زنده ياد مرحوم حاج علي خسروشاهي بنيان نهاده شد و در 16 آبان سال1338 هـ . ش فعاليت توليدي خود را با تاسيس شركت صنعتي پارس مينو آغاز نمود. مينو از ابتداي فعاليت و در طول بيش از نيم قرن حيات صنعتي خود، نقش محوري و پيشتاز را در صنايع غذايي، دارويي و آرايشي بهداشتي كشور ايفا نموده است.

سپس با تاسيس شركت خوراك، جهت توزيع  مواد غذايي و دارويي و شركت صنعتي مينو جهت توليد مواد غذايي در استان زنجان و اخذ ليسانس توليد از شركتهاي معتبري چون ساندوز سوئيس، بوتس و سرل انگلستان در گروه اقلام دارويي و اورال فرانسه در بخش آرايشي و بهداشتي توسعه يافت. گروه صنعتي مينو در حال حاضر به صورت هلدينگ و زير نظر شركت اقتصادي و خودكفايي آزادگان اداره مي شود كه متشكل از ۱۲ شركت حقوقي مستقل است و اين شركتها در محورهاي ذيل فعاليت دارند:

 

  • توليد انواع مواد غذايي شامل انواع شكلات و ويفر، اسنك، چوب شور، آدامس، تافي، آبنبات، كيك، نوشابه، آب معدني و آب ميوه
  • توليد محصولات دارويي شامل انواع شربت، قرص و پماد، توليد محصولات آرايشي و بهداشتي شامل انواع شامپو، كرم، عطر، ادوكلن و غيره
  • توزيع مواد غذايي، دارويي، آرايشي و بهداشتي توليد شده توسط شركتهاي گروه صنعتي مينو و حدود 60 شركت توليدي ديگر در سطح ايران توسط ۲۰ مركز پخش
  • صادرات مواد غذايي، دارويي، آرايشي و بهداشتي توليد شده توسط شركتهاي گروه صنعتي مينو
  • ارائه خدمات فني و مهندسي


اسامي شركت هاي زير مجموعه گروه صنعتي مينو بدين شرح مي باشد:

شركت صنعتي مينو (خرمدره)،شركت صنعتي پارس مينو،شركت دارويي، آرايشي و بهداشتي مينو، شركت شوكوپارس، شركت پخش قاسم ايران، شركت قند خرما (شيراز)، شركت صنايع غذايي مينو شرق(زاهدان)، شركت صادراتي پرسوئيس،شركت رهاورد سازندگي (رسا)، شركت پارس گستر مينو، شركت خدمات مالي و مديريت معين آزادگان

  • ادامه مطلب

Golha

كارخانه محصولات غذائي گلها از سال 1345 فغاليت خود را با توليد و بسته بندي نمك و ادويه جات شروع كرده است و سپس در طي ساليان ، با توسعه فضاي سالنهاي توليد و انبارها و افزايش دستگاهها و ماشين آلات مدرن اقدام به اخذ پروانه هاي ساخت مختلف كرده است.و در حال حاضر در زمينه انواع نمك تصفيه و تبلور مجدد يددار ، ادويه جات و چاشني ها، انواع آرد و پودر كيك ، انواع حبوبات و غلات ، خشكبار و سبزيجات خشك ، پودرهاي ژله و مكمل هاي غذائي فعاليت دارد.
اين محصولات در بسته بندي هاي متنوع (سلفون ، جعبه ،OPP ، قوطي هاي پلاستيكي و فلزي ، ظروف PET و ... ) و در اوزان مختلف در اختيار مصرف كنندگان قرار مي گيرد.
شايان ذكر است محصولات غذائي گلها داراي انواع مجوزهاي قانوني توليد و استاندارد هاي ملي و بين المللي مي باشد و از افتخارات اين مجموعه افزايش روزافزون كيفيت و كميت محصولات به موازات يكديگر مي باشد

خوشنـامي گلهـا ناشـي از كيـفيت و كيـفيت آن نتيجـه انتخـاب بهتريـن مواد اوليـه،نـظارت مـستــمــر آزمــايشگـاه كنتـرل كيـفيت ، استـفـاده از تجهيـزات روز و پـرسنـل متعهـد و دلسـوز مـي بـاشـد

به اميد رضايت روز افزون مصرف كنندگان عزيز

 

طبقه بندي محصولات

تماس با شركت گلها

آدرس : تهران ، بزرگراه  فتح ، سه راه ويتانا ، انتهاي خيابان خليج فارس

تلفن: 02166262701

پست الكترونيك : info@golhaco.ir

تماس با شركت گلها

آدرس : تهران ، بزرگراه  فتح ، سه راه ويتانا ، انتهاي خيابان خليج فارس

تلفن: 02166262701

وب سايت: http://www.golhaco.ir

پست الكترونيك :info@golhaco.ir

 

شنبه هفتم 5 1391 9:36

http://www.golestan.com/fa/common/img/main/logo.png

معرفي گلستان

هدفمندي و برنامه ريزي موثر ، ايمان و عزم راسخ براي دستيابي به اهداف تعيين شده ، به كار گيري همكاران مجرب و دلسوز ، استفاده از روش هاي نوين بازاريابي و مشتري محوري از جمله عوامل مهم در استراتژي شركت گلستان مي باشد.
 
نيم قرن تجربه و تلاش
گلستان ، پس از نيم قرن تلاش همچنان مي كوشد تا با كمك تجربيات اندوخته شده در اين 50 سال كالاهايي قابل اعتماد و با كيفيت توليد نمايد .
 
ماموريت و اهداف
همواره براي جلب رضايت مشتري به ارائه محصول با كيفيت در كنار تنوع و گستردگي انديشيده ايم .
 
رعايت استاندادهاي جهاني
گلستان همواره در تلاش است تا با رعايت استانداردهاي جهاني در توليد و ارائه خدمات ، محصولاتي شايسته نام ايراني را به بازار عرضه نمايد. در همين راستا موفق به اخذ گواهينامه هاي متعددي شده ايم .
 
شركاي تجاري
چاي توينينگز به عنوان يكي از قديميترين و معتبر ترين شركتهاي ارائه كننده انواع چاي، شريك تجاري گلستان است و محصولات اين شركت در كارخانجات گلستان توليد مي شود.
 
محصولات اين شركت:

 
ادامه مطلب...
  • ادامه مطلب
شنبه هفتم 5 1391 8:55
X