منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 371709
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

 

 

 

 

 

 

مجيد راهب در سال 1316 در قمصر كاشان و در خانواده اي فعال در توليد سنتي گلاب متولد شد.
مهمان برنامه امشب پايش، در نوجواني به تهران آمد و از همان دوران مدرسه، بازاريابي گلاب را با دستفروشي آغاز كرد.
مجيد راهب به تدريج كسب

و كار گلاب را توسعه داد به طوري كه امروز سلطان گلاب در جهان شناخته مي شود و در 10 كشور نمايندگي فروش دارد.
راهب، كسب كار خود را به توليد محصولات الكترونيك و مواد غذايي توسعه داده و 8سال پي در پي، صادركننده نمونه ايران معرفي شده است. امروز نان آوران هزار خانواده در شركتهاي او مشغول بكار هستند. حاج مجيد راهب در كارهاي خير نيز مشاركت فعال دارد

مصاحبه ايشان:

روي كادر سفيد رفته وسپس دكمه play


 

دريافت فايل مصاحبه مجيد راهب

منبع:پايش


مرديست كه با 50 سال كار و تلاش و نوآوري، كسب و كارهاي متنوع و متعددي را پايه گذاري كرده است.
دكتر علي اصغر جهانگيري، در سال 1324 در خانواده اي روستايي در روستاي كندلوس از توابع چالوس به دنيا آمد. چهار ساله بود كه به همراه خانواده عازم تهران شد اما هيچگاه از زادگاه خود دل نكند.
جهانگيري در سال 1346 در رشته شيمي وارد دانشگاه  شد و پس از خدمت سربازي، در سال 1350 براي ادامه تحصيل به آمريكا رفت. هر چند در آمريكا فرصت هاي شغلي و درآمدهاي عالي براي او فراهم بود، اما براي خدمت به هموطنانش به ايران بازگشت و بصورت مستمر به تاسيس شركتها و خطوط توليد در محصولات داروسازي، شيميايي، شوينده و صنايع غذايي پرداخت.
دكترجهانگيري ازهمان كودكي وجواني، درآمد اضافه اش را صرف حفاظت از ميراث فرهنگي كشورمي كرد و به همت او، گنجينه هاي متعددي در موزه تهران و روستاي كندلوس درمعرض بازديد مشتاقان قرار گرفته است.
دكتر جهانگيري امروز بيشتر وقت خود را صرف ارايه مشورت به كارآفرينان جوان ايراني مي كند و پس از 67 سال هنوز بسيار پرانرژي و فعال، در خدمت توليد ملي است.

مصاحبه ايشان:

روي كادر سفيد رفته وسپس دكمه playدريافت فايل

منبع: پايش

1391/05/23 - 08:31

انيميشن ايراني 'نمكي و مار عينكي' ساخته مي‌شود

تهران - فيلم انيميشني ' نمكي و مار عينكي ' به كارگرداني و تهيه‌كنندگي عليرضا فرماني به سفارش مركز پويانمايي صبا ساخته مي شود.اين فيلم به زودي از سيما پخش خواهد ‌شد.

به گزارش روز شنبه ايرنا از مركز پويانمايي صبا، كارگردان انيميشن نمكي و مار عينكي گفت: اين فيلم با تكنيك 2 بعدي در 12 قسمت 15 دقيقه‌اي ساخته مي‌شود.

'عليرضا فرماني' افزود: انيميشن يادشده داستان پسر بچه‌اي است كه هفت ياقوت دزديده شده از قصر را پيدا مي‌كند و آن را به حاكم تحويل مي‌دهد؛ حاكم با شناختن هفتمين دزد كه وزير خود بوده شخصيت اصلي داستان نمكي را مامور اصلي خود مي‌كند.

وي درباره تكنيك به كار رفته در انيميشن نمكي و مار عينكي ادامه داد:‌ اين تكنيك به كمك رايانه انجام مي‌شود اما بخش قابل توجه آن به وسيله طراحي با دست و در كاغذ است.

به گفته قهرماني، قسمت پاياني اين طرح انيميشني در دست ساخت بوده و به زودي براي پخش از شبكه‌هاي سيما آماده مي‌شود.

كارگردان انيميشن 'نمكي و مار عينكي' در ادامه درباره مشكلات حوزه توليدات انيميشن گفت: ‌مديريت درست نيروي انساني براي بازدهي بيشتر فيلمنامه، كارگرداني قوي، صرف بودجه در مسير مناسب و سپردن آن به افراد متخصص و حرفه‌اي سبب علاقه هرچه بيشتر مخاطبان به انيميشن مي‌شود.

فرماني ادامه داد:‌ ضعف فيلمنامه، داستان‌سرايي نامناسب، كمبود نيروي تربيت شده در زمينه فيلمنامه از مشكلات اصلي صنعت انيميشن كشور است.

اين تهيه كننده درباره انيميشن سينمايي و اكران آن در سينماها يادآورشد:‌ براي توليد انيميشن سينمايي نياز به فيلمنامه قوي ، اصولي ، سرمايه ، نيروي انساني و حمايت دولتي يا خصوصي از انيماتورها است.

منبع:http://irna.ir

 

دبير شوراي انقلاب فرهنگي گفت: انيميشن شكرستان تنها يك انيميشن معمولي نيست ، بلكه اين مجموعه نماد يك انيميشن ايراني اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دكتر مخبر ،دبير شوراي انقلاب فرهنگي طي بازديدي از غرفه مركز انيميشن در نخستين روز برپايي نمايشگاه و جشنواره بازي هايي رايانه اي تهران كه در سالن همايش هاي برج ميلاد تهران در حال پيگيري است،بازيد كرد.

وي ضمن ابراز خرسندي از توليد مجموعه هاي فرهنگي نظير شكرستان كه ريشه در قصه هاي كهن و اصيل ايراني دارند ، خاطرنشان كردند كه انيميشن شكرستان تنها يك انيميشن معمولي نيست ، بلكه اين مجموعه نماد يك انيميشن ايراني اسلامي است كه توانسته است با تلفيق دو عصر كهن و جديد مخاطبان زيادي كسب كند.

گفتني است، دكتر مخبر ، توليد از اين دست مجموعه ها را بسيار ضروري دانسته و در پايان از كليه عوامل و دست اندركاران توليد اين مجموعه تشكر به عمل آورد

منبع:http://www.ido.ir

توليد انيميشن ايراني "دلاوران خليج فارس"

توليد انيميشن 'دلاوران خليج فارس' كه دلاوري‌هاي كاركنان نيروي دريايي و هوايي را در دوران جنگ تحميلي به نمايش مي‌گذارد، به كارگرداني 'مهدي پاكياري' به پايان رسيد و آماده پخش شد.

'دلاوران خليج فارس' كه دلاوري‌هاي كاركنان نيروي دريايي و هوايي را در دوران جنگ تحميلي به نمايش مي‌گذارد، به كارگرداني 'مهدي پاكياري' به پايان رسيد و آماده پخش شد.

به گزارش رسانه ايران و به نقل از ايرنا؛ اين اثر پويانمايي به سفارش مركز پويانمايي صبا در ۱۳ قسمت ۱۷ دقيقه‌اي توليد شده است.

اين اثر براساس برداشتي آزاد از خاطرات افسران و پرسنل نيروي دريايي و هوايي طي هشت سال دفاع مقدس ساخته شده و داستان‌هاي آن بر خاطرات واقعي رزمندگان استوار است.

كارگردان 'دلاوران خليج‌فارس' درباره اين اثر به مركز پويانمايي صبا توضيح داد: اين اثر پويانمايي با تكنيك سه بعدي اجرا، و شخصيت‌ها و محيط آن بر مبناي تصاوير واقعي طراحي شده اند.

پاكياري يادآور شد: از آنجا كه توليد اينگونه آثار به صورت فيلم

كارگردان 'دلاوران خليج‌فارس' درباره اين اثر به مركز پويانمايي صبا توضيح داد: اين اثر پويانمايي با تكنيك سه بعدي اجرا، و شخصيت‌ها و محيط آن بر مبناي تصاوير واقعي طراحي شده اند.

توجيه اقتصادي ندارد، انيميشن سه‌بعدي مي‌تواند صحنه هايي نظير انفجار يك ناوشكن يا هواپيماي جنگي را به گونه‌اي خلق كند كه علاوه بر هزينه كم، واقعي نيز به نظر برسد.

كارگردان 'دلاوران خليج فارس' يادآور شد كه آثار انيميشن براي كودكان جذابيت بيشتري دارد و به همين خاطر از اين سبك براي توليد اين اثر استفاده شده است.

'مرضيه مسلمي حقيقي' محقق اين اثر نيز زنده نگهداشتن دوران دفاع مقدس و رشادت‌ها و فداكاري رزمندگان را از مسووليت‌هاي هنرمندان برشمرد و گفت: اين اثر براي نسل سوم انقلاب توليد شده است.

وي افزود: كودكان و نوجوانان اين مرز و بوم به هر اندازه كه با روايت‌ها و تصاوير جنگ و سلحشوري رزمندگان بيشتر آشنا شوند، در مقابل تهاجم فرهنگي بيگانگان مجهزتر مي‌شوند و انگيزه‌هاي خودباوري بيشتري در آنان شكل مي‌گيرد.

منبع:http://www.rasanehiran.com

X