منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 378503
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

كتاب با عنوان «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» منتشر شد.

به گزارش پايگاه فراخوانهاي علمي پژوهشي كشور، در پي نامگذاري سال جديد با عنوان سال «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني»، كتابي با موضوع توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني منتشر شد.http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/01/08/13910108000046_PhotoA.jpg

اين كتاب نوشته عليرضا مفتخري مظاهري و در 180صفحه با قطع رقعي به چاپ رسيده كه شامل 10فصل است. فصل اول كتاب توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني به فرمايشات مقام معظم رهبري( مدظله العالي) به مناسبت آغاز سال نو 1391 هجري شمسي و بيانات حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اختصاص دارد.در فصل دوم به فضيلت و اهميت توليد - كار و سرمايه در آموزه‌هاي ديني اسلام مي‌پردازد.فصل سوم شامل موضوعاتي درباره اهميت توليد - كار و سرمايه از نگاه متفكران و نخبگان بشري است.

همچنين در فصل چهارم اين كتاب به تشريح و بررسي مفاهيم علمي «توليد ملي» و اهميت آن پرداخته شده است، فصل پنجم به اين پرسش اساسي كه براي حمايت از « توليد ملي كار و سرمايه ايراني» چه بايد كرد؟ اختصاص دارد.و در فصل ششم به نقش تبليغات و تأثير فرهنگ‌سازي در تحقق توليد ملي و حمايت از كار اشاره شده است. همچنين در فصل هفتم اين كتاب مزاياي مثبت توجه به توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني مورد توجه قرار گرفته است. فصل هشتم به مقوله حمايت از توليد داخلي و كليد رفع معضلات اقتصادي - اجتماعي و فرهنگي مي‌پردازد و در فصل نهم نگاهي هب وضعيت آماري كشور در زمينه توليد ملي و كار و سرمايه انداخته است.

در نهايت در فصل دهم تجربيات ساير كشورها مانند ژاپن و آلمان در اتكا به توليد داخلي و حمايت از كار و سرمايه ملي مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد.

كتاب توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ياراني با هدف جامه عمل پوشاندن به منويات مقام معظم رهبري در خصوص نامگذاري سال جديد به عنوان سال (توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني) تهيه و تنظيم شده است.

 

منبع:كليك كن

وبلاگ جوان ايراني

سه شنبه دهم 5 1391 5:48
X