منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
لينك دوستان
1- توليد ملي ، سرمايه ايراني
2- سازمان زنان انقلاب(منطقه 6)
3- حمايت ازتوليدملي
4- حمايت از توليد ملي(فرمان رهبرم)
5- ذائقه ايراني ، كالاي ايراني
6- توليد ملي
7- ما ميتوانيم
8- ما ميتوانيم (made in iran)
9- حمايت از توليد ملي
10- ساخت ايران
11- توليدات با كيفيت
10- ايران وطن من
11- توليد ملي حمايت از كار وسرمايه ايراني
12- توليد ايراني افتخار جهاني
13- تك راه(بانك محصولات ايراني)
14-ساخت ايران
15-توريسم ايران
16-ايراني باكيفيت
17-توليد ملت
18-توليد ملي ايران
20-حمايت از توليدات با كيفيت
21-حمايت اقتصادي+توليد ملي
22-حمايت از توليد ملي،كار و سرمايه ايراني
23-توليد ايراني بخريم
24-توليد ملي
25-ايران وطن من
26-ايران سازان
27-راههاي حمايت از توليد ملي
28-توليدات ملي
29-به رنگ ملي
30-ساخت ايران
31-حمايت از اقتصاد ،كار وتوليد ملي
32-كالاي ايراني بخريم
33-توليد با كيفيت ملي
34-روايت 91
35-آسيب شناسي توليدات ملي
36-توليد ملي اقتدار ملي
37-توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني
38-توليد ايراني-افتخار جهاني
39-سرآمد
40-باور ملي،حمايت از كار و سرمايه ايراني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 372047
تعداد نوشته ها : 604
تعداد نظرات : 58
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

يك فعال صنعت حمل‌ونقل: تحريم‌ها را مي‌توان به فرصت تبديل كرد


كاهش 30 درصدي حجم ترانزيت كالا در مرزهاي كشور

توليد ايراني: مسير ايران به‌عنوان راه ميان بر و امن انتقال انواع كالاها از شرق به غرب و برعكس، به واسطه تحريم‌ها تا 30 درصد كاهش حجم مبادلات را تجربه كرده و......
  • ادامه مطلب
دسته ها :
جمعه هفدهم 6 1391 9:33

فتحي‌پور: مردم تنها خواهان بهبود وضعيت معيشتي هستند

 
دولت مردم را در طرح‌هاي توسعه‌اي و اقتصادي شريك كند
نفت را به خودمان بفروشيم
توليد ايراني: رئيس كميسيون اقتصادي مجلس با تأكيد بر اينكه دولت مردم را در طرح‌هاي ملي شريك كند، فروش نفت در داخل كشور براي توليد مواد با‌ارزش‌تر را از راهكارهاي تقويت توليد ملي خواند و گفت: دستگاه‌هاي اجرايي به‌عنوان پيش‌قراولان حمايت از توليد ملي از مصرف كالاها، خودروها و ماشين‌آلات خارجي پرهيز كنند.

"ارسلان فتحي‌پور" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، تصريح كرد: براي ترغيب مردم به مصرف كالاي ايراني دولت بايد الگويي براي مردم باشد، از اين رو دستگاه‌هاي اجرايي از مصرف ماشين‌ها و تجهيزات خارجي گرفته تا استفاده از هرگونه امكانات توليدي كه ساخت كشورهاي بيگانه است، به‌طور جدي خودداري كنند؛ تشريفات در برنامه‌ها و مراسم‌ها نبايد بهانه‌اي براي مصرف كالاهاي خارجي و لوكس شود.

نماينده مردم كليبر٬ هوراند، خداآفرين و آبش‌احمد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه ايران يكي از كشورهاي بزرگ دارنده منابع معدني و طبيعي غني و ذخاير عظيم انرژي در جهان است، افزود: توليدكنندگان ايراني بايد در تأمين مواد اوليه و خام مورد نياز توليد از واردات بي‌نياز و خودكفا باشند؛ محصولات ايراني بايد با بهاي كمتري در قياس با همتايان خارجي خود در بازارعرضه شود و در دست مصرف‌كننده قرار گيرد.

فتحي‌پور، اعمال مديريتي فراگير و توانمند در حوزه اقتصاد و بازار را لازمه حمايت از توليد ملي خواند و ادامه داد: براي مثال؛ با توجه به مشكلاتي كه در تأمين سويا و مرغ در كشور به وجود آمده است؛ بايد به وزارت جهاد و كشاورزي ضرب‌الاجل تعيين و اعلام كرد كه از امروز به‌مدت يك سال فرصت دارد تا در توليد و ذخيره‌سازي سويا و محصولات مشابه خودكفا شود.

 وي با بيان اينكه بهبود وضعيت معيشتي تنها خواسته مردم است، گفت: نمايندگان مجلس از حق مردم دفاع خواهند كرد و در مقابل كساني كه مديريت اقتصادي كشور را با چالش روبه‌رو مي‌كنند و موجب تورم، گراني و در نتيجه دغدغه و نگراني مردم مي شوند، مي‌ايستند و دست آنان را رو مي‌كنند.

 

مردم از خريد كالاهاي لوكس خودداري كنند

فتحي‌پور با تأكيد بر لزوم حمايت مردم از توليدكنندگان داخلي از طريق خريد كالاي ايراني، يادآور شد: مردم عزيز هم لازم است از خريد كالاهاي لوكس و كالاهايي كه مشابه ايراني آنها در داخلي كشور توليد مي‌شود و در بازار موجود است، خودداري كنند تا ضمن حمايت از توليدكننده ايراني، از خروج ارز از كشور براي واردات كالاهاي تجملي جلوگيري شود.

وي با بيان اينكه حمايت از توليد ملي در بخش كشاورزي اولويت نخست را دارد، تصريح كرد: افرادي كه خواهان سرمايه‌گذاري و فعاليت اقتصادي هستند، مي‌توانند با مراجعه به نهادهاي متولي اين بخش همچون وزارت جهاد كشاورزي در اين بخش سرمايه‌گذاري كنند تا ضمن بهره‌مند شدن از سود مناسب در مسير اشتغال‌زايي و توسعه اقتصادي كشورمان گام برداشته باشند.

رئيس كميسيون اقتصادي مجلس نهم افزود: دولت بايد در زمينه‌هاي توليدي و توسعه‌اي از مشاركت مردم استفاده و مردم را در اجراي طرح‌هاي ملي و سود آنها شريك كند؛ از اين رو لازم است تا در حوزه خريد اوراق مشاركت و سهام و حضور مردم در بازارهاي مالي اطلاع‌رساني دقيقي شود تا مردم هم سرمايه‌هاي خرد خود را در مسير پيشرفت اقتصادي كشور سهيم كنند.

شوراي نگهبان قوانين مغاير با نام‌گذاري‌هاي سالانه را رد مي‌كند

عباس كدخدايي:
شوراي نگهبان قوانين مغاير با نام‌گذاري‌هاي سالانه را رد مي‌كند
توليد ايراني: نامگذاري سال با عناوين مختلف از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي از جمله راه و روش‌هايي است كه .......

  • ادامه مطلب

توليد ملي در آموزش

سخنگوي كميسيون آموزش مجلس:
نهال توليد ملي در مدارس 15 سال ديگر به بار مي‌نشيند
توليد ايراني: اجراي طرح تحول بنيادين در آموزش و پرورش زمان‌بر است وبه همين دليل نتايج زيرپوستي و عميق هم به دنبال دارد؛‌ تقويت الگوهاي مفهومي توليد ملي در محتواي كتب درسي، از اولويت‌هاي اين طرح در همه سطح تحصيلي است.

"عباس مقتدايي" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني با بيان اين كه اصلاح مواد درسي در همه سطوح تحصيلي بايد بر اساس الگوي ايراني و اسلامي باشد، ‌گفت: فرزندان مسلمان اين سرزمينبايد ياد بگيرند كه از توليدات خودشان استفاده كنند و متكي به صنعت و دانش خودشان باشند.

وي با تأكيد بر اين كه اولويت اجراي طرح تحول بنيادين در آموزش و پرورش بر اسلامي‌تر شدن جامعه است، افزود: مقولاتي مانند كار، اشتغال، تلاش و جهاد كه از مفاهيم كليدي در اقتصاد ملي و مقاومتي هستند بايد در محتواي كتاب‌هاي درسي همه دوره‌هاي اموزشي تبيين شود.

 

نسل بعدي دانش آموزان اقتصاد كشور را اسلامي‌تر مي‌كنند

مقتدايي اظهار داشت: نسل بعدي جامعه براساس آموزش‌هايي كه در دوران تحصيل مي‌بيند، نسلي است كه با قوت بيشتري از آرمان‌ها و آمال اسلامي بهره‌مند مي‌شود و در بدنه اقتصادي كشور نيز با جديت بيشتر اين اصول و چارچوب‌هاي ديني را به منصه ظهور مي‌رساند.

سخنگوي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي، با اعلام اين كه آثار اجراي طرح تحول با تأكيد بر توليد ملي در مدارس كشور ممكن است 15 سال آينده به ثمر بنشيند، يادآور شد: نگاه در آموزش بايد نگاهي آينده‌نگرانه باشد و افزون بر اولويت‌هايي كنوني براساس چشم‌اندازي كه در دهه‌هاي بعدي ممكن است پيش ‌روي جامعه قرار بگيرد، بايد طراحيو تبيين شود.

كاهش توليد نفت اعراب همزمان با چرخش كشورها براي خريد نفت ايران


تحريم نفت؛‌ بار سنگيني كه غرب دارد از دوش مي‌نهد
توليد ايران: همزمان با كاهش ميزان توليد و صادرات نفت عربي در بازارهاي جهاني و چرخش برخي از كشورها براي خريد نفت ايران و دور زدن تحريم‌ها، قيمت هر بشكه نفت خام ايران به بيش از 108 دلار رسيد.

  • ادامه مطلب
X