منوی اصلی
صفحه نخست alh luvtd ;kdn تبیان
درباره وبلاگ
با سلام خدمت شما فقط مطالبی که در قسمت 1- "مطالب،نواها ونماهای تولیدی وبلاگ" 2- :"مطالب و مقالات تولیدی نویسنده" 3- و قسمت : " نرم افزارهای تولیدی نویسنده وبلاگ" میباشد مربوط به نویسنده(بنده) وبلاگ است تمام این مطالب به تلاش خود نویسنده به دست آمده و از هیچ وبلاگی کپی گرفته نشده حتی سعی کرده ام که کالاهایی که دوستان دیگر معرفی کرده اند،معرفی نکنم تا کالاهای جدید را معرفی کنم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم تشکر
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 453181
تعداد نوشته ها : 42
تعداد نظرات : 5
این سایت را حمایت می کنم
Online User
Rss
لوگوی مالوگو دوستان

وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: حمايت از توليد ملي سبب توسعه و ايجاد اشتغال پايدار در كشور مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، مهدي غضنفري با بيان اينكه بايد از دريچه توليد به اشتغال نگاه كرد؛ چراكه با توليد استوار مي‌توان اشتغال پايدار داشت، گفت: در صورتي توليد استحكام و رونق بيشتري پيدا مي‌كند كه شادابي و اشتغال بيش از پيش وارد جامعه شود.

وزير صنعت، معدن و تجارت ارتقا توليد را براي كشور ضروري دانست و افزود: در جامعه‌اي كه نيازمند اشتغال پايدار است، بايد سرمايه گذاري ها به سمت ‌توليد پايدار و جلب آنها جهت داده شود.

وي با بيان اينكه حمايت از كار و سرمايه ايراني به سرمايه گذاري نياز دارد، افزود: شناسايي توليد داخلي به عنوان ارزش اسلامي و ملي، ترويج و تقويت فرهنگ كار، توليد، كار‌آفريني، ايجاد فرصت‌هاي شغلي پايدار، بهبود محيط كسب و كار و ارتقاي شاخص‌هاي آن و ايجاد نظام جامع اطلاعات بازار كار از جمله موضوعات مرتبط با وظايف وزارت صنعت، معدن و تجارت است كه مسير حركت اين وزارتخانه را در حوزه بازار كار ترسيم مي كند.

وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بيانات اخير رهبر معظم انقلاب اسلامي گفت: رهبر معظم انقلاب، ايجاد وضعيت رقابتي، ارتقاي كيفيت و كاهش قيمت تمام شده توليدات داخلي را از الزامات تقويت توليد ملي دانستند.

وي گفت: رهبر فرزانه انقلاب، سياست‌گذاري توليد محور، فرهنگ‌سازي براي مصرف توليد داخلي و نوسازي و ابتكار در ماشين آلات، محصولات و مديريت‌ها را از ضروريات حمايت از توليد ملي خواندند. بنابراين براي حمايت از توليد داخلي بايد هر كدام از دستگاه‌ها تكاليف خود را انجام دهند.

غضنفري با اشاره به اينكه حمايت از توليد وظيفه همگان است، افزود: كاهش قيمت تمام شده، بهبود كيفيت محصولات و بهبود خدمات پس از فروش منجر به بهبود فضاي كار و سرمايه و توليد مي شود.

 

خبرگزاري مهر

X